sleeping

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

MakeUp Revolution Iconic Pro 1 Szemhéjpúder Paletta

MakeUp Revolution Iconic Pro 1 Szemhéjpúder Paletta
2019. január 10.

Nagyon szeretem ezt a palettát! A Lorac-ra sajnáltam annyit költeni, de ez teljesen jó "utánzata" a Loracnak. Nagyon jó színek, baromi olcsó, tartós, egyáltalán nem hullik, egész nap bírja, igazítani sem kell rajta. Imádom, hogy van benne tükör! Még egy ecsetet is adnak hozzá, ami borzasztó műanyag, viszont érdekes, mert úgy vettem észre, hogy bár a matt színekhez nem jó, a csillámos színekhez a saját, műanyagos ecset működik a legjobban.

Essence The Gel Nail Polish Alaplakk

Essence The Gel Nail Polish Alaplakk
2019. január 10.

Fantasztikus és olcsó alapozó lakk! A világos színek felvitele előtt sokkal jobban segíti az egyenletes színt elérni és tényleg, sokkal-sokkal tovább tart! Nekem bármilyen lakk 2-3 nap után már elkezd pattogni, ezzel a lakkal egy hétig teljesen hibátlan marad a körmöm, pedig mosogatok, hajat mosok, stb. Nagyon régen volt már ilyen, hogy úgy mostam le a körömlakkomat, hogy teljesen jó volt, csak már meguntam a színt. Két negatívuma van: nem látni, hogy mennyi van még az üvegben, a másik, meg hogy mikor kinyitom, rendszeresen lejön róla a fedő, és becsavarva marad a festékfelvivő ecset.

Nature Box Sárgabarack Tusfürdő

Nature Box Sárgabarack Tusfürdő
2019. január 10.

Nagyon jó illata van, de szinte alig habzik, ami nem baj, csak sokkal többet használtam emiatt a termékből így viszonylag hamar el is fogyott- ahhoz pedig túl drága, hogy kéthetente vegyek újat. Tényleg finom az illata és a bőröm sem szárította, de nekem kicsit hiányzott a hab.