smijagold

Regisztráció dátuma: 2012. március 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Trend It Up Oil Free Make-Up

Trend It Up Oil Free Make-Up
2019. október 9.

Hihetetlen hogy csak ketten velemenyeztuk eddig😊!Alap esetbe a Clinique Superbalanced make up alapozojat hasznalom,de mivel keves penzbol akartam jot venni,na meg a kulfoldi oldalakon eleg jot olvastam rola,igy megvettem..Kegyetlen sz..r borom van igy 37evesen,vizhianyos,pattanasos,t vonalba tag porusu zsiros,kozbe helyenkent szaraz,meg azert szemkornyeken rancok is akadnak.A 030 as arnyalatot vettem meg, ami uzletbe total sotetnek tunt,aztan otthon kiderult hogy vilagos,igy vettem eggyel sotetebbet,azzal keverem😊..Az ara talan 5euro volt.Es maximalisan megvagyok vele elegedve.Mar 4honapja hasznalom,pattanasokat nem okozott(pedig konkretan mindentol kipattogok),a fedese nagyon jo,kozepes,szinte feltolti a boromet.Nem maszkal el,ki csak kb 5ora utan fenyesedik,de puderrel korrigalom.Nem akartam elhinni hogy ilyen van😁,palyafutasom soran vagy 100alapozot kiprobaltam,es egy 5euros vacak valik be😁.Ajanlom mindenkinek!

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate
2015. november 8.

Ez egy csoda!!Mintat kaptam belole,de mindenkeppen megveszem,mert eletemben nem ebredtem ilyen kisimult,pihe-puha arccal.Erdemes beruhazni ra,mert ujjaszuletik tole a bor.(bocsi ,nincs ekezetem)

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál
2015. január 10.

Eletem legszornyubb szempillaspirálja!!nagy kivancsisaggal megvettem,hu gondoltam milyen szuper,itt is jo ertekelest kapott,vartam a reggelt hogy melo elott kisminkelem magam,es azt hittem duhrohamot kapok.eletembe ilyen szar kefevel nem talalkoztam!!!!a siras kerulgettet. es nem azert mert nem tudok felkenni egy szempillaspiralt,20eve gyakorlom..nagyon sok festeket visz fel,es nem lehet normalisan felkenni anelkul hogy ossze ne kennem a szememet.aztan hetekig ugy hasznaltam hogy egy maybellines kefevel athuzkodtam,de meguntam azt is.ugyhogy mergembe vettem egy hypnose dramat!!!!!