sofi3

Regisztráció dátuma: 2016. október 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2021. március 30.

Nagyon száraz, érzékeny bőröm volt egész életemben. A legtöbb hidratáló a bennük levő illatanyagok és szárító alkoholok miatt csak még jobban kiszárította mindig a bőrömet. 2-3 éve megbolondult a bőröm, ugyanolyan száraz és hisztis, csak most ennek tetejébe még aknés is (remek kombi). Másfél éve használom ezt a hidratálót, hidegben napi kétszer, nyáron csak éjszakára. Az első 20 évemben minden hidratáló csalódással végződött, ő másfél éve kitart és még nem törte össze a szívemet :’) Még most se, hogy izotretinoint szedek, aminek extrém szárazság a mellékhatása. Két napig kíváncsiságból nem kenegettem az arcomat, hát a második este végére jó hogy nem pergett le a képem a szárazságtól, úgyhogy ez a kis csoda még így is rendben tudja tartani a bőrömet. Ő és én, a legszebb love story ever, minden túlzás nélkül.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2021. március 30.

Lassan másfél éve ezt használom, reggel-este, minden egyes nap. Az egész családom szintén (+2 nő), így fogyott el eddig két óriási kiszerelés. Extrém száraz, érzékeny, viszont aknéra hajlamos bőröm van, amit mosni kell napi kétszer. Ezzel a lemosóval megy rendben, nem szárít, viszont tisztít. Imádom. Ritkán, amikor érzékenyebb a bőröm, csíp egy kicsit, de az én hisztis, kényes drámakiralynő bőrömmel ezért igazán nem fogok csillagot levonni.
Most izotretinoint szedek, sajnos egyre gyakrabban csíp, ahogy haladok előre a kúrával, ha ez így megy tovább, akkor sajnos szükségünk lesz egy szünetre. Hogy ennél mi lehet még gyengédebb, fogalmam sincs, Dél-Korea az egyetlen reményem. :D
Minden fillért megér, szerintem amíg gyártják, használni fogom, egyszerűen imádom.

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift
2021. március 30.

Izotretinoin szedése miatt extrém szárazak az ajkaim. Ha egy napig nem törődöm vele (nem kenek rá semmit), akkor keményre szárad, kireped, kisebesedik, vérzik és nagyon fáj. Egy hónap alatt elkentem egy egész stiftet, ez a megmentőm. Az összetevői alapján látszik, hogy hidratálni nem fog, így azt nem is várom tőle, viszont nagyon jól puhít, ezáltal véd a kisebesedéstől és a további nedvességvesztést is remekül megakadályozza. CeraVe hidratáló krémet használok alá napi 2-3-szor, és a stiftet óránként újrakenem, gyakorlatilag folyton az ajkamon van. A LRP Cicaplast ajakápolómnál ezerszer jobban bejött ebben az időszakban. 5* tőlem, és ha valaki, aki szintén izotretinoint szed, olvassa ezt, szívből ajánlom ezt a terméket.