Best of Beauty 2019

sophy83

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tonymoly Magic Food Banana Hand Milk

Tonymoly Magic Food Banana Hand Milk
2018. február 8.

Meglepően sűrű állagú, a neve alapján nem erre számítottam. Könnyen beszívódik, az illata fantasztikus, de nem nyújt extra hidratáltságot. Télen a száraz kézbőrömnek kevés.

Tonymoly Luminous Goddess Aura BB Cream

Tonymoly Luminous Goddess Aura BB Cream
2018. február 8.

Több mintát használtam el belőle, kicsit szkeptikus voltam az itteni vélemények alapján, de nekem nagyon bevált. Normál, most inkább kicsit száraz a bőröm és tökéletesen működik nálam, egyáltalán nem fénylik át még nap végére sem. A fedése is nagyon jó, a fényvédő miatt pedig plusz pont. Szerintem meg fogom rendelni a teljes kiszerelést is!

Rival De Loop Hyaluron Booster

Rival De Loop Hyaluron Booster
2018. január 9.

Két hete használom már rendszeresen, nagyon megkedveltem. Az üveg ampullás kiszerelés valóban elég szokatlan, a kinyitásával nekem nincs problémám, de mivel jóval több van egy ampullában, mint egy adag (nekem legalábbis 3-4 alkalomra is elegendő) nehézkes a tárolása így. A hatása viszont nagyon szuper. Gyorsan és könnyen beszívódik, nem ragacsos, kellemes érzetet hagy maga után. Sima, feszes lesz tőle a bőröm. Nekem egyáltalán nem csípett. Éjszakára szoktam használni és nagyon jó puha lesz tőle a bőröm. Reggel alapozó alá is használtam már, úgy is tökéletesen működik. Mindenképp újra fogom venni. Az illata viszont tényleg nagyon tolakodó, engem általában nem szoktak zavarni az illatosított kencék, de ez tényleg túl sok. A zavaró illat miatt csak 4 csillag.