spacemonkey

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick
2019. augusztus 6.

Az "Oh my choc!" (hideg tónusú piszkos/szürkés barna) árnyalatra ruháztam be először a pontapokon, és nagyon megtetszett, úgyhogy vettem még kettőt - a "Tasty Ruby"-t (piros) és a "Cacao crush"-t (sötét bordó-barna).
Iszonyatosan tartós! Ilyennel még nem találkoztam. Bátran eszem-iszom, hozzáérhet bármihez, miközben a sminklemosóm pillanatok alatt lehozza este - nagy kényelem, hogy nem kell nap közben gondolni rá. :) Ragadni tényleg ragad, de felvitel után 1-2 órával már nem - utána a ráncokat tényleg kihozza, de szerintem valahol várható volt hogy egy ilyen tartós réteg beleül a ráncokba, úgyhogy elnézem neki. Nekem összességében bevált, elégedett vagyok vele. :)

Azt azért szeretném a leíráshoz hozzátenni, hogy a választék nem volt ilyen nagy, 12 árnyalatot sehol nem találtam - én csak 7-tel találkoztam. Az ára is jóval magasabb, 4000 ft magasságában mozog egy tubus.

UPDATE:
Valahogy nem tudtam megszokni magamon se a "Tasy Ruby"-t (túl világos, harsány), se a "Cacao Crush"-t (túl goth), úgyhogy elkezdtem kis ecsettel kevergetni a színeket (a bordó-barna és a piros kihozza a tökéletes vöröset, kb. 2:1 arányban!), és mióta azzal is viszem fel az ajkaimra, nem "ráncosítja" annyira, és nem is ragacsos - talán mert így kisebb mennyiséget is tudok felvinni. Így sokkal lassabban fog elfogyni - még szerencse hogy felbontás után két évig nem jár le a szavatossága. :)
A színek kevergetéséről még annyit, hogy valamiért ez a két árnyalat jobban kopik, talán a formulájuk más mint az "Oh my Chock"-nak, talán a mixeléssel bontottam fel bennük valamit, nem tudom. Így is tartósabb, mint mondjuk egy krémrúzs, de sajnos nem lerobbanthatatlan.

Chanel Le Vernis Körömlakk

Chanel Le Vernis Körömlakk
2019. május 9.

hát ezért az árért a nevet fizeted meg. több is van a birtokomban, azok alapján szerintem nem tudnak semmivel többet mint egy hagyományos DM-es körömlakk - nem kopnak kevésbé, nem szárad gyorsabban. azt tudja, hogy körömlakk, és kész.

update:
nekem sajnos gyorsan kopik, de na jó! adok még egy csillagot, mert a színük meseszép, és állandóan dicsérnek ha felkenem. :) a "rose confidental", "paradoxal" és "particuliere"színei vannak meg - konszolidált, gazdag és elegáns. még a nude árnyalataiban is van valami plussz, ami más márkánál hiányzik.

Max Factor Brow Shaper

Max Factor Brow Shaper
2019. január 9.

a sötétbarna árnyalat van meg belőle, és végre! egy szemöldökceruza ami tökéletesen illik színben!
vékony kitekerhető hegye van, amivel szépen lehet dolgozni.
nekem működik, biztosan újraveszem.

update:
sajnos most levágtam egy csillagot, mert nagyon nagyon hamar (kb, 2 hónap) elfogyott. kevés benne az anyag, nem ehhez szoktam. :(