spacemonkey

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 8.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 8.
Bőrprobléma: -

L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick
2019. április 16.

Az "Oh my choc!" (hideg tónusú piszkos/szürkés barna) árnyalatra ruháztam be először a pontapokon, és nagyon megtetszett, úgyhogy vettem még kettőt - a "Tasty Ruby"-t (vörös) és a "Cacao crush"-t (sötét bordó-barna).
Iszonyatosan tartós! Ilyennel még nem találkoztam. Bátran eszem-iszom, hozzáérhet bármihez, miközben a sminklemosóm pillanatok alatt lehozza este - nagy kényelem, hogy nem kell nap közben gondolni rá. :) Ragadni tényleg ragad, de felvitel után 1-2 órával már nem - utána a ráncokat tényleg kihozza, de szerintem valahol várható volt hogy egy ilyen tartós réteg beleül a ráncokba, úgyhogy elnézem neki. Nekem összességében bevált, elégedett vagyok vele. :)

Azt azért szeretném a leíráshoz hozzátenni, hogy a választék nem volt ilyen nagy, 12 árnyalatot sehol nem találtam - én csak 7-tel találkoztam. Az ára is jóval magasabb, 4000 ft magasságában mozog egy tubus.

Max Factor Brow Shaper

Max Factor Brow Shaper
2019. január 9.

a sötétbarna árnyalat van meg belőle, és végre! egy szemöldökceruza ami tökéletesen illik színben!
vékony kitekerhető hegye van, amivel szépen lehet dolgozni.
nekem működik, biztosan újraveszem.

update:
sajnos most levágtam egy csillagot, mert nagyon nagyon hamar (kb, 2 hónap) elfogyott. kevés benne az anyag, nem ehhez szoktam. :(

Rimmel Professional Szemöldökceruza

Rimmel Professional Szemöldökceruza
2018. november 29.

elég régóta használom már napi szinten, és nagyon sokáig kitart - olyan 2 éve biztos megvan, és kicsit kevesebb mint a fele van meg. :) sajnos ezidő alatt a kupakon a kis kefe elhasználódott.
szín terén nem annyira passzol. a sötétbarna van meg nekem, de az is valahogy olyan narancsos.