spiceginger

Regisztráció dátuma: 2017. október 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. október 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Revolution Skin 10% Niacinamide + 1% Zinc Blemish and Pore Refining Serum

Revolution Skin 10% Niacinamide + 1% Zinc Blemish and Pore Refining Serum
2020. március 13.

Kb. fél éve rendeltem, de sokáig csak nagyon ritkán vettem elő. Most másfél hete elkezdtem napi szinten használni, reggel-este. Reggelente a REVOLUTION SKIN ANTIOXIDANT RICH SERUM & PRIMER-el együtt használva nem igényel mást a bőröm, még hidratáló krémet sem. Egyelőre kísérletezek vele. Az tuti, hogy eddig nem okozott pattanásokat. Remélem hosszú távon is működik. :-)

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál
2020. március 13.

Első próbálkozásra nem győzött meg, de valahogy azóta megtanultam vele szépen dolgozni. Tényleg szép hosszú pillákat eredményez, de nekem sajnos még ez sem az a woww hatású szempillaspirál, ezért kap csak 4csillagot.

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre
2020. március 12.

Az ára miatt gondoltam kipróbálom. Nagy kiszerelés egész jó áron, de a hatása nem a legjobb.
Legnagyobb negatívuma, hogy nem szedi le 100%-osan a szemsminket. Tusolás után mindíg ott marad egy kis fekete rész az alsó pilláimnál, amit újra át kell vele törölni..a másik dolog ami miatt nem igazán jött be, hogy az illata a körömlakk lemosóhoz hasonlít kicsit. Néha, mikor már elkezdtem vele leszedni a sminket megijedek, hogy véletlenül nem azt tettem-e a vattakorongra. :-DDDD
Nem fogok újra venni.