sssniki

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Mixa Baby Habzó Olaj Fürdéshez és Zuhanyzáshoz

Mixa Baby Habzó Olaj Fürdéshez és Zuhanyzáshoz
2021. május 18.

Ugyan nem cruelty free (mint azt általában próbálom tartani), de mivel valami botrányosan száraz volt az egész testem, gondoltam kipróbálom. Nem rossz, szépen felhabzik, leszedi a dezodor maradékot, jó az illata, stb. DE... valahogy továbbra is száraz a bőröm??? Én is az SLS-re gyanakszom, mint az előttem szólók. Újra nem veszem szerintem. Egy viszonylag problémamentes, egészséges bőrű személynek viszont simán ajánlanám, mert annyira nem vészes ám 😄

Balea Kender Fátyolmaszk

Balea Kender Fátyolmaszk
2021. május 18.

Zsíros/pattis bőröm nagyon szereti! Duplatisztítás után feldobom, és ledőlök pihenni kb. fél órát. Egészséges és hidratált bőrképet kapok. Heti egyszer használom csak, de úgy érzem elég is. Ennyi pénzért tényleg ajándék. A parfum benne amúgy nem zavaró, vagy irritáló. Az illata finom és visszafogott :)

CeraVe Moisturising Lotion

CeraVe Moisturising Lotion
2021. január 5.

A napokban elfogyott a hidratálóm, és amíg vártam az új érkezését muszáj voltam valamit felkenni. Egy rendelésem mellé érkezett mini kiszerelés korábban, gondoltam most jó lesz. Nagyon meglepődtem, mert a zsíros bőröm nagyon szerette. 3 napig használtam, de a pattijaimon sokat szépített ez a rövid idő alatt is. Ugyan nem hiszem, hogy megveszem, de szerettem volna kommentet hagyni, hátha más is kerül hasonló helyzetbe.

Azért 4* csak, mert továbbra sem örülök, hogy egy ilyen hatalmas cég még mindig tesztel állatokon...