sssniki

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2020. február 20.

Kérem a lelkes rajongókat, hogy ne utáljatok. Ez a termék nagyon rossz.. Az egy dolog, hogy büdös, de hogy hatalmas, gyulladt pattanásokat okozott... Már-már teljesen tiszta volt az arcom, erre ez a termék teljesen belobbantotta a pattanásokra hajlamos bőröm. Ami fura, tekintve, hogy kifejezetten a pattanásos és zsíros bőrre ajánlják a niacinamidot. Szívem szerint egy csillagot se adnék, de ha már cruelty free márka, had legyen legalább egy csillagjuk... :(

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2019. november 6.

Én heti 2x használom az esti rutinba illesztve! A pigmentfoltjaim miatt szereztem be. Élettelibb a bőrszínem mióta ezt használom. Azt nem mondom, hogy teljesen eltűntek a foltok, de láthatóan egészségesebb a bőröm. Csodaszernek se mondanám, hogy "hű, világrengetően jó ez a maszk", de szerintem mindkinek megéri kipróbálni.

Szerintem újra veszem, mert könnyű használni és szeretem, hogy lemosós termék, nem kell fent hagyni. Amúgy picit csíp, de a tini koromban használt patikai krémekhez mérten teljesen elviselhető 😄

Frosch Aloe Vera Tusfürdő

Frosch Aloe Vera Tusfürdő
2019. szeptember 21.

Nagyon kiszerettem volna próbálni a márka tusfürdői közül valamelyiket. Ennek tetszett meg legjobban az a friss, tisztaság illata, így ez jött velem haza. Hatalmas a szerelem, mert nem irritálja az érzékeny bőrömet! Szerintem az ára is korrekt. Nekem 5* mert semmi kifogásolhatót nem találok vele kapcsolatban.