sssniki

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

dr. Organic Arclemosó Természetes Holt-Tengeri Ásványokkal

dr. Organic Arclemosó Természetes Holt-Tengeri Ásványokkal
2019. június 16.

Annyira, de annyira jó! Szépek az összetevők, nem szárít. Puha, egészséges bőrt eredményez. Az illata is elviselhető.

Egy hete használom, de biztosan újra veszem, ha kifogytam!!!

VAPE Derm Sensitive Kids Szúnyog- és Kullancsriasztó Tej

VAPE Derm Sensitive Kids Szúnyog- és Kullancsriasztó Tej
2019. június 11.

Muszáj voltam valami sprayt beszerezni, mert valami mutáns szúnyog invázió van. Nem viccelek, mikor azt mondom, hogy 10 centisre dagadt a csípés a lábamon.

Érzékeny bőrömre szuper jó. Szaga nem annyira zavaró, mint a többi citromos undornak. Szerintem megéri megvenni.

Előttem lévő kommenthez annyit, hogy tényleg nem kids termék. Simán csak érzékeny bőr.

Love Beauty and Planet Testápoló Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Testápoló Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2019. június 11.

Nagyon-nagyon finom az illata. Bár még most a véleményem elején írom, hogy aki fejfájós a parfüm miatt, kerülje. Akárki akármit mond, erős az illata! Boltban beleszagiztam, finom tavasz illata volt. Magamon kicsit másabb hatása van. Nőies illat, az egyszer tuti!

Könnyen beszívta a bőröm, de lehet csak azért, mert száraz volt nagyon már és kellett a hidratálás. Határozottan puhább a bőröm, de ne egy testvaj hatást várjon senki. Okkal más a két formula neve. Hiába szeretem a vajakat, mikor ilyen forróság van, beérem a testápolóval is.

Ára talán egy picit sok, drogériás kencéért. De mivel állatkísérlet mentes és vegán, elnézem.