starlight

Regisztráció dátuma: 2011. május 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. május 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bourjois Stick Anticernes Correcteur Korrektor

Bourjois Stick Anticernes Correcteur Korrektor
2019. november 26.

Apro borhibàk eltuntetésére vettem, semmit sem fedett, nagyon hamar lekopott. Annyira nem vàlt be, hogy el sem hasznàltam, majdnem teljesen tele volt amikor a szavatossàgi ido lejàrta miatt kidobtam, igy pénzkidobàs volt.

Alverde It's Cold Outside Ajakápoló

Alverde It's Cold Outside Ajakápoló
2019. november 3.

Csalodàs, a màrka koromviràgos ajakàpoloja kategoriàkkal jobb nàla. Nem érzem, hogy hidratàlna, mintha kissé szàritana is. A minimàlis hidratàlàs amit nyujt az elillan pàr perc alatt. A leiràs alapjàn egy tàplàlo ajakàpolora gondoltam, foleg, hogy télre ajànljàk, de nekem nyàrra is kevés lenne. Elhasznàlni sincs kedvem, egy gyenge kettest érdemel csak.

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2019. november 3.

Az eredetinél szàmomra kényelmesebb a hasznàlata, sokkal jobban kézreàll és ezért szinte mindig ezt hasznàlom hajmosàs utàn (nedves vagy szàraz hajon). A hajamat kategoriàkkal konnyebb vele kibontani, mint egy hagyomànyos fésuvel, az egyetlen negativum, hogy ha tul sokàig tart a fésulkodés akkor a hajamat tulsàgosan "feltolti elektromossàggal" ugyanugy, mint az eredeti. Ezen segit ha a még nedves hajat fésulom ki vele, de teljesen nem lehet kikuszobolni. Osszességében nekem nagyon bevàlt ez a fésu és csak azt sajnàlom, hogy nem talàltam rà koràbban.