starlight

Regisztráció dátuma: 2011. május 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. május 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

FLP Aloe Propoliszos Krém

FLP Aloe Propoliszos Krém
2021. április 6.

Update: Nulla csillagot adnék, ha lehetne mivel Diazolidinyl Urea-t tartalmaz ami formaldehidet bocsàt ki, ezért csak addig hasznàltam amíg észre nem vettem, utàna kuka!

Ez a krém tényleg egy csodaszer, nekem minden fajta bőrszárazságra és bőrirritációra hatásos. Amikor télen kifújja a szél a bőröm mindig ezzel kenem, plusz ha nagyon ki van száradva akkor a kezemet is. Kisebb égési sérülésre is használtam és sokat segített. Szóval amolyan univerzális krémként használom. :) Az aloe verát mint hatóanyagot egyébként is szupernek tartom. Elég drága, egy éve kb. 5-6000 Ft volt, viszont gazdaságos, mivel még mindig az első tubust használom, így megéri az árát.

Bourjois Stick Anticernes Correcteur Korrektor

Bourjois Stick Anticernes Correcteur Korrektor
2019. november 26.

Apro borhibàk eltuntetésére vettem, semmit sem fedett, nagyon hamar lekopott. Annyira nem vàlt be, hogy el sem hasznàltam, majdnem teljesen tele volt amikor a szavatossàgi ido lejàrta miatt kidobtam, igy pénzkidobàs volt.

Alverde It's Cold Outside Ajakápoló

Alverde It's Cold Outside Ajakápoló
2019. november 3.

Csalodàs, a màrka koromviràgos ajakàpoloja kategoriàkkal jobb nàla. Nem érzem, hogy hidratàlna, mintha kissé szàritana is. A minimàlis hidratàlàs amit nyujt az elillan pàr perc alatt. A leiràs alapjàn egy tàplàlo ajakàpolora gondoltam, foleg, hogy télre ajànljàk, de nekem nyàrra is kevés lenne. Elhasznàlni sincs kedvem, egy gyenge kettest érdemel csak.