stimea

Regisztráció dátuma: 2015. november 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. november 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Burberry Her EDP

Burberry Her EDP
2019. november 14.

Jézusom ez a parfüm! 😍 Kb 3 napja mentem el megszimatolni ès mivel nagyon tetszett a papíron, gondoltam a csuklómra is fújok belőle, mègis úgy az igazi. Kabàt volt rajtam ès a csuklómról àtvette a kabim ezt a csodàs illatot, ami azóta is tart rajta ès a kezem is illatozik tőle. Beleszerettem,hiàba csak 3 napja szagolgatom. Nem volt eddig egy hosszú teszt,de fix,hogy benevezek legalàbb egy 30 milisre,mert ilyen lehengerlő illatom mèg sosem volt,hiàba vagyok tele Lancôme ès Versace parfümökkel. Le a kalappal Burberryèk! ❤️

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Szulfátmentes Sampon

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Szulfátmentes Sampon
2019. október 25.

Nem használom régóta de nekem teljesen bevált eddig. Eddig "sima" sampont ès balzsamot hasznàltam azonban most àttèrtem az ilyen-olyan mentesekre. Először szulfàtos samponnal mostam hajat,hogy eltávolítsa a lerakódott szilikont, szennyeződèst stb majd onnantól jöhetett a mentes sampon ès balzsam :) Ez a sampon kellemes illatú, nekem rendben van tőle a fejbőröm és a hajam, sőt a volumene sokkal szebb.

Syoss Pure Smooth Hajbalzsam

Syoss Pure Smooth Hajbalzsam
2019. október 25.

Nem olyan rég vettem, párszor használtam de eddig elégedett vagyok vele. Mivel nem tartalmaz szilikont ne vàrjuk,hogy ugyan olyan puha legyen tőle a hajunk,mint a szilikonos tàrsaitól. Nekem egèszen puha lesz tőle a hajam, könnyű kifèsülni, teljesen rendben van. Megelőlegezem neki az 5 *-ot 😊