stimea

Regisztráció dátuma: 2015. november 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. november 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Mixa Cica Repair Extra Rich Body Lotion

Mixa Cica Repair Extra Rich Body Lotion
2021. január 27.

Hű, ez aztán illatos! Teljesen vakon vettem meg, mert kellett egy sima testápoló télre, amit akár a férjemre is rákenhetek. Na, ez nem olyan. 😀 Maga a testápoló nem rossz, kellemes az állaga, puha lesz tőle a bőröm. Kifejezetten szeretem a csomagolását. De ez az illat! Néhány parfüm megirigyelné a szillázsát 😀 Nagyon erős virág illata van.

Alverde Mamaglück Terhességi Csíkok Elleni Vaj

Alverde Mamaglück Terhességi Csíkok Elleni Vaj
2020. december 10.

A terhességem felénél járok és kb. 1 hónapja használom ezt a testvajat, előtte csak a Nivea Q10+C feszesítő testápolójával kentem magam. Ez egy rendkívül testes krém, amelyet kissé nehéz eloszlatni a bőrön és nehézkesen is szívódik be azonban remekül hidratál és az illata is kellemes. A hasamon egyelőre nem jelentek meg striák viszont, amióta ezt használom, a csípőmön igen. Ennek nem örülök. Elkenegetem ezt a krémet de mellé biztos használnom kell egyéb termékeket is (és úgy sem garantált a csíkmentesség). A hidratáló hatása, beszerezhetősége és ára miatt megadom neki a 4 csillagot.

Mixa Repairing Surgras Hand Cream

Mixa Repairing Surgras Hand Cream
2020. december 10.

Ez egy nagyon jó kis kézkrém! Mostanában a rengeteg kézmosástól, fertőtlenítéstől és a hidegtől sebesre száradtak ki a kezeim, amit néhány használat után rendbe hozott ez a krém. A férjem kezei néha véreztek is olyan szárazak voltak és, bár utálja kenegetni magát, ennek a használatára könnyedén rá tudtam venni és neki is bevált. Kellemes a textúrája, könnyen beszívódik és jó az illata de nincs agyon parfümözve. Egyedül az ára miatt nem biztos,hogy újra venném, hisz közel 1400 Ft volt.