sweetheart

Regisztráció dátuma: 2019. január 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. január 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2019. július 1.

Nagyon kellemes viselni, nem zavar mint a legtöbb ajakápoló, jó hidratáló. Nem térnék vissza a kőolajos, színezett szarokhoz.

Vaseline Healthy Hands Stronger Nails Hand Cream

Vaseline Healthy Hands Stronger Nails Hand Cream
2019. május 8.

Elsősorban natúrkozmetikumokat használok, ezért meglehetősen távol áll tőlem ez a termék. Nem is lenne olyan rossz összetevős, csak sok benne a bőrirritáló cucc, illetve a kőolajszármazék. Töredezett körmeimre vettem. Nem használtam még túl sokat, ezért nem vonok le gyors következtetést, csak a pillanatnyi álláspontomat. Eléggé zsíros krém, viszont nagyon hamar eltűnik, egy kis selymes érzetet hagy maga után. Teljesen átlagos krém, egy kézmosás és nyoma sincs hogy bekentem. Az illata jó, és meglepő hogy semmi irritációt nem fedeztem fel, ekcémás is a bőröm egyébként. Majd jövök update-elni 2 hét múlva. Addig 3 csillag...

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2019. május 3.

Nem tudom hogy használt e-valamit. Amíg nem szívódik be, kellemes tapintású, fényes a haj. Azután semmi. A haj töredezését nem állította meg semennyire. Az öblítés nélküli balzsam tesója pedig eszméletlenül sz@r. Az illatuk nagyon jó.

Update: ha nedves hajon használom szárítás előtt, nem lesz olyan szálló széna hajam. :) Az egész hajhosszra viszem fel. Száraz hajon soha de soha nem használnám többet, mert nekem úgy nem ér semmit. Azért nem csodaszer, mert hosszútávú változást nem nagyon láttam.