szandra0125

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Image Skincare Clear Cell Mattifying Moisturizer

Image Skincare Clear Cell Mattifying Moisturizer
2020. április 5.

Hozza amit ígér, mattít! Mégsem tudok 5*-ot adni, mert az állaga nagyon nagyon folyós! Kevésnek érzem nappalra. A szalicil miatt nyáron nem használnám, pedig pont akkorra lenne elegendő a hidratálása. Biztosan szándékos az állag, a zsíros bőrűek nem szeretik a nehéz krémeket... kivéve én. :)) Próbálkozom vele éjszakára alap rétegként, hátha.. 4* azért jár neki!

Image Skincare Ageless Total Resurfacing Masque

Image Skincare Ageless Total Resurfacing Masque
2020. április 5.

Nagyon szeretem! Nem vagyok híve a fizikai radírozásnak, de ennek a terméknek még ezt is megbocsájtom! A bőröm újjá születik alatta! Maszkként hagyom fent 30-40 percre, lemosom, majd jöhet az éjszakai krém!
Láttam videót, hogy a márka enzym maszkjával elkeverve még hatásosabb, ki fogom próbálni!

Iluma Intense Brightening Exfoliating Powder

Iluma Intense Brightening Exfoliating Powder
2020. április 5.

Az ujjaimat teljesen kiszárította, már csak kikeverem pici vízzel, egyenletesen felkenem és hagyom 5 percig az arcomon. Sajnos folyamatos dörzsöléssel csak kesztyűben tudnám használni. Az eredmény babapopsi bőr, bársonyos simaság és hosszútávon a pattanásokat nyomait is eltünteti! Nem mellesleg mivel nem mindennapos használatra való termék, így rengeteg ideig elég!