szantoniki

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Zelka Testvaj Cocoa & Shea

Zelka Testvaj Cocoa & Shea
2014. december 12.

Testvajként akkor használom, ha nagyon kiszárad a bőröm és akkor életmentő, de egyébként sajnálom erre használni :) kézkrémként használom, ajakbalzsamként és néha testvajként. Több, mint fél éve vettem az első tégelyt és még van belőle, pedig nem használok mást kézkrémnek, csak ezt, minden nap. Nagyon megéri az árát.

Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D Anticellulit Szérum

Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D Anticellulit Szérum
2014. április 30.

Tegnap vettem meg ezt a krémet is, a push up 3D-vel és a feszesítő testápolóval együtt. Egy használat után: kellemes mentolos illat, pici hűsítés, alig bizserget, viszont a kényesebb részeken jobban érzem, ami érdekes, könnyen felszívódik, nem kell belőle túl sok bár nálam nagy a felület, a combomra, hasamra, derekamra és felkaromra kenem. Centiztem is, úgyhogy majd beszámolok róla, ha lesz eredmény,bár erre nem számítok, főleg a feszesítés esetleg narancsbőr mérséklés a cél.

Eveline Slim Extreme 3D Push-Up Mellformázó Szérum

Eveline Slim Extreme 3D Push-Up Mellformázó Szérum
2014. április 30.

Tegnap vettem meg ezt a krémet is, a márka két másik termékével együtt, kíváncsi vagyok hogyan fognak teljesíteni, biztos ami biztos alapon centiztem is, így kiderül, mennyire tartják be az ígéreteiket. Természetesen nem hiszem, hogy majd ettől megnő a mellem :) azt várom, hogy hidratáljon és kicsit feszesítsen, mivel sokat fogytam és még szeretnék is. Az első benyomás jó, kellemes illet, jól beszívódik, elég sokáig elég lesz. A bőröm máris láthatóan hidratált, ezt kétszer fogom használni naponta. Egyenlőre 4 csillag, de még jelentkezem.