szeretemafankot

Regisztráció dátuma: 2018. február 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Kylie Jenner Cosmic

Kylie Jenner Cosmic
2024. április 22.

Megszaglásztám Douglasban, nekem szerelem volt elsőre. Igazi tiszta, kellemes, nőies illat. Ezek az erős, émelyítő illatok, mint a Good Girl és társai számomra orrfacsaróak és fáj tőlük a fejem. Ez viszont olyam, mint egy szellő. 🥹🫶 egyetlen dolog nem tetszik benne, 2 óra után púderes lesz és szerintem az öregnénik illata a púder. De ezt leszámítva tökéletes.

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Minden Hajtípusra Mandulaolajjal

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Minden Hajtípusra Mandulaolajjal
2024. március 22.

Illata és hatása is kiváló. Olyan kellemes érzés vele hajat mosni, nyílván kell utána balzsam, hisz ez csak nyomokban tartalmaz, de éppen elég arra, hogy a fejem tetején ne legyen túl száraz a haj, ahová, amúgy sem kennék balzsamot. Én nagyon szeretem, évek óta használom a kókuszos társával együtt.

Imperity Singularity Tartós Mikro-Pigmentes Krém Hajfesték

Imperity Singularity Tartós Mikro-Pigmentes Krém Hajfesték
2024. március 22.

Akiknek tönkre tette a haját, érdekes mód mind szőkék. Szerintem itt nem a hajfesték volt a gond, hanem a szőkítés...
Az én tapasztalatom pozitív, 5.00 árnyalattal festettem be a hajam és egy csodaszép sötétbarna színt kaptam. Nem szúros a szaga, nem csípett, minimálisan szárít (mint minden hajfesték) Nekem a Yellow Color volt az ez előtti próbálkozásom, na az egy katasztrófa. Napokig fájt tőle a fejbőröm is. Ahhoz képest ez a festék bomba 🙏 szerintem innentől ezzel festem a hajam. Ár értékben is kiváló.