szeszti

Regisztráció dátuma: 2018. január 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. január 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Nature Box Sárgabarack Hajbalzsam

Nature Box Sárgabarack Hajbalzsam
2019. december 18.

Nagyon puha, selymes, fényes hajam lett tőle, nekem kicsit ilyen "trópusi" illata van, abszolút szerelem:)

Naava Argan Beauty Intenzív Hidratáló Testápoló

Naava Argan Beauty Intenzív Hidratáló Testápoló
2019. november 12.
(!)

Terméktesztelőként van szerencsém megismerni ezt a terméket.
Külsőre elsőre a praktikusságára figyeltem fel, ugyanis az adagoló része nagyon szuperül van megoldva, tényleg csak annyit lehet kinyomni rajta, amennyit szeretnék, nem borul a tenyerembe az egész. 400 ml-s kiszerelésben található, csomagolás szerint Izraelben gyártották, tehát valóban a Holt tengeri víz közelségében.
Nézzük a belsőt. Eleve nagyon száraz bőröm van, és az egyik Yves Rocher tusfürdőm tovább szárítja azt, így azt használtam zuhanyzáskor, hogy megnézzem, mit tud ez a testápoló. A krém maga fehér, testes, nem tolakodó, nem túl jellegzetes az illata, leginkább kézkrém illatra emlékeztet, valószínűleg a kamilla miatt. Alkalmazás után nagyon hamar beszívódott, nem ragadt tőle a bőröm, puhább is lett tőle, a nyugtató hatást sem vonnám kétségbe, kellemesen lágy bőr a végeredmény. Nálam 5*, teljes mértékben hozza, amit ígér.

Balea Fruity Dreams Szárazsampon

Balea Fruity Dreams Szárazsampon
2019. április 22.

Szoktam baleás szárazsamponokat használni, a kókuszos testvérkéjét használtam eddig, azt nagyon szerettem, de sajnos már nem nagyon lehet kapni.
Így gondoltam, kipróbálom ezt... A hatása 5*, simán ki lehet vele tolni a hajmosást, a zsírosabb részeket mattítja, frissebbé teszi a hajat.. De a szaga... Mint a WC illatosítóé... Nem bírom megszokni, rettenetesen büdös.