szfrances19

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Szélálló Hajlakk

Balea Szélálló Hajlakk
2019. július 24.

Update: Évek óta ezt használom, mert ez tartotta a hajam eddig a legjobban, azonban csalódottan tapasztaltam, hogy a nemrég megújult csomagolás megújult összetételt is takar, mert most már ez is vegán termék, és a hatása közelében se jár a régi változatnak. Sajnos emiatt le kell pontozzam, és úgy néz ki, kereshetek másik hajlakkot. Bosszantó, hogy minden jó terméket megváltoztatnak, vagy kivonnak. 3*

Néhány éve rámtört a hajgöndörítés mánia, minden reggel hajnalban keltem azért, hogy megcsináljam a hajam, ami aztán szépen kirúgta magát, mire beértem a suliba...de csak addig, míg fel nem fedeztem ezt a hajlakkot! Persze rájöttem, hogy csínján kell vele bánni, mert ha túl közelről és túl sokat fújtam a hajamra, összeragadt egy kifésülhetetlen csomóba az egész. Viszont azok közül a lakkok közül, amiket eddig próbáltam, tényleg ez a legerősebb. Jár az 5 csillag!

The Saem Eco Earth Power Pink Sun Cream SPF50+ / PA++++

The Saem Eco Earth Power Pink Sun Cream SPF50+ / PA++++
2019. február 24.

Alapvetően jó fényvédő, smink alatt jól működik, mattít, olcsó, és az összetevői is szépek, de ami miatt nem adom meg neki az 5 csillagot, az az, hogy nagyon fehérít, így önmagában nem tudom használni, csak ha rásminkelek. Így még kutatnom kell a tökéletes fényvédő után.

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Hajbalzsam

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Hajbalzsam
2019. február 8.

Nagyon jó illata van, és a hatása is szuper a hajamon, szép fényes lesz tőle. Újra fogom venni :)