sziku

Regisztráció dátuma: 2014. július 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 12.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Burt's Bees Beeswax Lip Balm

Burt's Bees Beeswax Lip Balm
2021. április 21.

Elsőre meghökkentő volt hogy borsmenta van benne, és egyáltalán nem tetszett, se az illata, se az hogy mentolos. Viszont egy pár nap után elkezdtem megkedvelni, mert imádom hogy ilyen sűrű az állaga és nem hagy ragacsos, fénylő réteget a számon mintha margarinnal kentem volna be. Nem kell félni hogy beleragad a hajam, vagy hogy rákenem az egészet a párnámra mert elég természetes érzete van. Tök szuperül hidratál, szépek tőle az ajkaim. A mentoltól még ki is pirosodik egy kicsit, amitől élettelivé válik az arc. Szóval nekem nagyon bejött. Legközelebb kettőt veszek belőle hogy táskámban és itthon is legyen egy. :)

Bioderma Cicabio Krém

Bioderma Cicabio Krém
2020. november 10.

Ősztől tavaszig használom arcra hidratálókrémként. Kb két tubus elég arra az időszakra. Kevés olyan krémet találtam eddig, ami nem okozott nálam pattanásokat és nem is irritált, de ez megállja a helyét mindkét téren. A melegebb időben már "túl sok", kicsit fullasztó érzés a bőrön, de hideg időben tökéletes. Érzékeny bőrűeknek ajánlom kipróbálásra :)

Some By Mi True Cica Mineral 100 Calming Sunscreen SPF50+ / PA++++

Some By Mi True Cica Mineral 100 Calming Sunscreen SPF50+ / PA++++
2020. február 1.

Tökéletes az állaga, a használhatósága. Azonnal beszívódik, nem ragad, egyáltalán nem hagy fehér réteget, se nem mattít, se nem fényesít. Pont olyan érzés mintha egy egyszerű hidratáló lenne az arcon. Az illata enyhén teafás/citromos, de nem zavaró. Irritációt nem okozott. Kíváncsi leszek hosszútávon milyen lesz, egyelőre szeretem :)