szilvida

Regisztráció dátuma: 2017. május 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. május 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Trend It Up Natural Glow Bronzosító

Trend It Up Natural Glow Bronzosító
2019. november 23.

Teljesen véletlen választásom volt a DM-ben. Csak egy bronzosítót szerettem volna, nem jártam különösebben utána. Majdhogynem elsőre választottam ezt. Kellemesen csalódtam. Nagyon szép színe van, pigmentált, szépen fénylik, de még sem zavaróan, szinte természetesnek hat és szerintem nagyon tartós. Csak ajánlani tudom!

Schwarzkopf Beology Regeneráló Szulfátmentes Sampon

Schwarzkopf Beology Regeneráló Szulfátmentes Sampon
2019. szeptember 18.

Másodjára vettem újra, viszont azt hiszem harmadszorra már nem fogom. Mindig kedvezményes kuponnal vettem, így nem volt olyan őrületesen drága, viszont azért ár-érték arányban nem mondanám épp a legjobb választásnak. Nagyon jó illata van, jól tisztítja a hajamat, viszont szerintem elnehezíti, és nem szeretem azt az érzést, amikor lemosás után olyan, mintha rajta maradt volna egy jó adag belőle (miközben nincs így, mert jól kiöblítem minden esetben a hajamból).

Dermaflora Natural 0% Tusfürdő Aloe Vera

Dermaflora Natural 0% Tusfürdő Aloe Vera
2019. szeptember 18.

Ajándékba kaptam, így az ilyen jellegű dolgokkal mindig fentartásaim vannak. Az összetevői és a leírás alapján azonban szimpatikusnak tűnt. Aztán első használat után beleszerettem az illatába, mert szerintem valami fantasztikus. Aztán többszöri használatra terméket is megszerettem, így ez egy jó választás volt számomra! :) Rendszeresen használom, és szerintem újra fogom venni!