szilvion

Regisztráció dátuma: 2013. december 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. december 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Essence Happy Girls Are Pretty Ultra Slim Eye Pencil

Essence Happy Girls Are Pretty Ultra Slim Eye Pencil
2016. január 17.

vastag, én nem tudok vele dolgozni. lehet, hogy más igen, így 2-es.

Schwarzkopf Essence Ultime Citrus+ Oil Blond & Bright Hajvilágosító Spray

Schwarzkopf Essence Ultime Citrus+ Oil Blond & Bright Hajvilágosító Spray
2015. július 7.

sziasztok. nevezzük világosbarnának az alaphajszínem. (sötétszőke volt, de toltam rá kb. 3-szor szőke hennát, ami nem volt rossz egyébként, kedveltem, viszont harmadjára már jóval sötétebb lett a hajam, mint az eredeti. azt hiszem, ez jelenti azt, hogy összeadódnak a színrétegek a hennánál, mert az elején aranyos csillogást adott.) abszolút bejött a termék, max 3-5 alkalommal javasolják használni, 5-ször alkalmaztam világosabb, napszítta, kb. sötétszőke lett tőle a hajam. némi minimál vörösesség is van az árnyalatában, de én azt csípem egyébként. nem lett baja a hajamnak, egészséges maradt. az tény, hogy kicsit viszketett a fejem másnap, miután használtam, de nem volt vészes.

Henna Blond Szőke

Henna Blond Szőke
2015. március 8.

sziasztok. ne ijedjen meg senki, nincs benne méreganyag, természetes anyagokból áll: kamilla, cassia, akác, henna. a doboz leírása szerint hajszíntől függően lehet sima szőkéből aranyszőke, sötétszőkéből sötét-aranyszőke, vilibarnából aranyosan csillogó barna, középbarnától felfelé csak csillogást és ápolást ad. az én hajam sötétszőke-világosbarna kategória. kicsit fakónak tűnt az utóbbi időben, ezért vettem hennát, amúgy nem festettem és nem is hennáztam előtte. tulajdonképpen annyi eredménye lett, amennyit vártam, élettelibb lett a hajam, kapott egy kis aranyos csillogást, ennek hatására talán egy árnyalattal világosabbnak tűnik - de ez nem biztos. amire nekem kellett, azt hozta. tudtam, hogy nem lehet hennától kiszőkülni, szóval ezt nem szabad várni tőle, de fényes lesz tőle a haj, stb. nem tudom összehasonlítani más hennával, mert nem használtam még semmilyet.
kezelhető volt - bár ezt sem tudom mással összemérni.
Az én bőröm nagyon érzékeny, de nem lett tőle semmi bajom.

1 ÖSSZETEVŐ

Chamomilla Recutita Flower Powder EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen