sziszi72

Regisztráció dátuma: 2014. május 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. május 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre
2015. november 2.

A múlt héten vettem meg, már régóta szemezgettem vele. Az illatától nem vagyok beájulva, nekem egy kicsit mamás az illata. Sajnos allergizálok rá, mivel kipattogzott tőle a bőröm. Lehet, hogy túl nagy volt az elvárásom? Már nem merem a hajamra sem kenni, bár lehet, hogy ott nem sok vizet zavarna. Sajnos már fordult elő olyan velem, hogy gyógynövényes cuccokat nem bír a bőröm. Jól jár vele a barátnőm, akinek odaadom ajándékba. Az üvegét nagyon sajnálom, mert jól mutatott a fürdőszobában.

Uriage Aquaprécis Gélkrém

Uriage Aquaprécis Gélkrém
2015. november 2.

Egy hónapja használom ezt a krémet, teljesen elégedett vagyok vele. Imádom az enyhe illatát és az állaga is megfelelő a bőrömnek. Most teljesen elegendő hidratálást biztosít, bőröm nem fénylik tőle. Télre viszont megvettem már a száraz bőrre való krémjét, majd meglátom, hogy éjszakára vagy nappalra is azt használom-e. Ebből biztos veszek még egy tubussal, mert ma láttam a patikákban, hogy 20%-os akció van rá most. Nálam max. pontszám!

Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme EDP

Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme EDP
2015. április 26.

Én a Pixibox-ban kaptam belőle egy mintát, amit kipróbáltam és meg is vettem a teljes parfümöt belőle. Nagyon szeretem az illatát, szerintem nyárra kicsit tolakodó lesz, de majd ősszel újra elkezdem használni. Én nyárra biztos, hogy átváltom valami frissebbre. De attól még szeretem ezt a Boss-t!