sziszi72

Regisztráció dátuma: 2014. május 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. május 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Uriage Age Protect Peeling Éjszakai Ránctalanító Krém

Uriage Age Protect Peeling Éjszakai Ránctalanító Krém
2021. július 22.

Ajándékba kaptam, és nagyon elégedett vagyok vele, mert elég 2-3 alkalommal használni egy héten. Nyáron 1x szoktam, így 4-5 hónapig elég egy tégely. Emiatt nagyon megéri. Csak ajánlani tudom, a kis mikro ráncokat valóban eltűntetni. Azt mondták a patikában, hogy az Age Protect termékek közül ebben nincs retinol, mert arra allergiás vagyok sajnos.

Uriage Bariésun Napozás Utáni Testápoló Spray

Uriage Bariésun Napozás Utáni Testápoló Spray
2021. június 23.

Nagyon szeretem az illatát, gyorsan beszívódik és imádom, hogy nem kell kenni. Panthenol helyett kaptam a gyógyszertárban, az illata a tengerpartot idézi. Sokáig elég.

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre
2015. november 2.

A múlt héten vettem meg, már régóta szemezgettem vele. Az illatától nem vagyok beájulva, nekem egy kicsit mamás az illata. Sajnos allergizálok rá, mivel kipattogzott tőle a bőröm. Lehet, hogy túl nagy volt az elvárásom? Már nem merem a hajamra sem kenni, bár lehet, hogy ott nem sok vizet zavarna. Sajnos már fordult elő olyan velem, hogy gyógynövényes cuccokat nem bír a bőröm. Jól jár vele a barátnőm, akinek odaadom ajándékba. Az üvegét nagyon sajnálom, mert jól mutatott a fürdőszobában.