szofianna26

Regisztráció dátuma: 2017. február 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2021. március 12.

Én főleg a karon, lábon lévő szőrbenövések és popsin lévő piros foltok miatt ruháztam be erre termékre és szuperül bevált mindenre heti 2x-i használat mellett (utána természetesen vastagon hidratálom a kezelt területeket). Arcra is használom heti egyszer. Mindenhol pihepuha bőrt eredményez, a szőrbenövést és pirosságot is megszűnteti, újravevős lesz ha egyszer elfogy.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2021. március 12.

3 hónapja használom minden reggel. Sokkal szebbnek látom a bőrömet, a foltok amik voltak határozottan halványabbak / már alig látszanak. Valóban ragyogást ad, nagyon szeretem, alapdarab lett, határozottan újravevős termék :)

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2021. március 12.

Száraz és vízhiányős bőrű sorstársaimnak ez egy szupersztár alapdarab :) Nagyon jól hidratál, jól rétegezhető. Én minden nap használom reggel és este is nedves bőrre, úgy éri el a legjobb hatást! Ár-érték arányban is szuper, határozottan újravevős, mindig kell hogy legyen itthon :)

Egy negatívumot tudok rá írni az pedig a csomagolás. Másnál is láttam, hogy a pipetta teteje szétesik, a kupak magátol csavarodik (ráhúzza az ember és elkezd visszateketedni), ez nálam is probléma volt. Furi, hogy a B-bomb is ugyanolyan üvegcsében van és annál nem volt ilyen gond. Ennek ellenére is 5*