szofka77

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Saint Laurent Rouge Volupté Shine

Yves Saint Laurent Rouge Volupté Shine
2021. január 26.

Par napja rendeltem a Marionnaud parfumeriabol felaron 6250ft-ert es azonnal le is csaptam ra, mert evek ota nezegettem hol reptereken dutyfreeben hol vonatallomason kulfoldon parfumeriaban, szoval evek ota vagytam ra. A 103 Rose Parisienne arnyalat volt meg elerheto ami viszonylag egy normalis szinnek tunt azok kozul amik maradtak ezen az aron. Ma reggel meg is jott, es ki is probaltam. Csomagolas 5*, ruzs allagra pont olyan mint amilyennek leirtak a tobbiek, belerakodik az ajkamon levo repedesekbe rancokba, szine csillogos szinezett szolozsir jellegu, szep visszafogott halvany natur pink szinu pont mint a szam. Igazabol csak arra kellett hogy kenegessem a szam utazaskor, szalados napokon, nem sajnalom ha elfogy. Ami nem tetszik az az hogy a csillamok benne lila szinen csillognak, es az hogy nem valami tartos de legalabb hidratal. 3 csillag. 2-ot levonok az elobbiek miatt.

PomPom Csipkebogyó Bőrmegújító Arckrém

PomPom Csipkebogyó Bőrmegújító Arckrém
2021. január 14.

Csodaszer😍. Ma vettem egy kis bioboltban es este alig vartam hogy kiprobalhassam, 3 perc felkenes utan a 23 eves arcom ujra 18 evesnek nezett ki! A pompom mentas zselevel, The Ordinary niacinamiddel, es a Deciem Hyaluron TCB-bol nyomtam az arcomra plusz ez a pompom krem. Nem volt faradt, megereszkedett arcbor!. Ujrafogom venni az biztos. Elobb a HappySkin-tol az Elegance-t hasznaltam az is jo volt teljesen de az nem adott ennyire fiatalos arckepet, inkabb a rancokat utotte ki, es picit zsirositott.

Catrice Highlighting Eyeshadow

Catrice Highlighting Eyeshadow
2021. január 13.

En is a diamond dustot vettem meg, de akar hogy es akarmilyen ecsettel probaltam felvinni mèg ujjal is, alig tapad oda a szemhejamra. Mintha baromi rossz minosegu lenne, penzkidobas volt, a teszter erdekes modon jo pigmentalt volt.