szpmaca

Regisztráció dátuma: 2022. március 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2022. március 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

HelloBody Coco Gold Aranyszemcsés Arcolaj

HelloBody Coco Gold Aranyszemcsés Arcolaj
2023. október 17.

Jó kis olaj ez. Én is rendelés mellé kaptam ajándékba és jó ideig rakosgattam, nem bontották fel, mert volt másik használatban.
Az én bőröm szereti, csak úgy mint a többi hellobody terméket. Lágyabb és nem olyan nehéz olaj, én majdnem mindennap használom az arckrémmel együtt, de csak nappalra. Szerintem meglepően gyorsan és jól beszívódik.
A jellegzetes kókusz illat ebben a termékben is érezhető, de én mondjuk szeretem ez az illatot.

Feel Free Revitalizing Peeling Cream

Feel Free Revitalizing Peeling Cream
2023. október 17.

Drogériában bukkantam rá, nem ismertem korábban ezt a termékcsaládot. Nem akartam egy ismeretlen terméket valahonnan csak úgy megrendelni és ezzel úgy voltam, hogy teszek egy próbát és ezért az árért bőven hajlandó vagyok kísérletezni. Ár -érték arányban szerintem nagyon jó és az összetevők is szimpatikusak. A hellobody kávés radírja után ez kellemesen dörzsölős csak, de úgy látom hogy attól, hogy nem olyan durva szemcsék vannak benne, szépen tisztít. Nem szárít, nem húzódik a bőröm utána, szerintem teljesen rendben van. Azt tudja, amit kell!

Bioderma Pigmentbio Foaming Cream

Bioderma Pigmentbio Foaming Cream
2022. október 23.

Nekem bevált. Nem karcolja a bőröm, de érezhetően tisztítja és úgy látom, hogy lehozza a sminket is. Utána tiszta lesz a bőröm és olyan üdének hat. Nem akarom bebeszélni, de mintha halványodtak volna egy picit a foltjaim is. Nem használom mindennap, de heti 3* biztosan.
Eddigi tapasztalatok alapján elégedett vagyok vele és a nagy kiszerelés miatt szerintem sokáig elég lesz.