szsz

Regisztráció dátuma: 2014. december 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 26.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Decléor Hand Cream

Decléor Hand Cream
2019. január 18.

Nagyon száraz a kezem, sok kézkrémet próbáltam már különböző kategóriákban, erre azért esett a választásom mert lényegesen olcsóbb megoldás lenne, és könnyebben beszerezhető, mint az eddig egyetlen bevált kézkrémem. Az illata rendben van, nem túl hivalkodó, kellemes. A gond az állagával van, nekem nagyon híg, akármilyen keveset is használok belőle nem szívódik fel rendesen, pedig lenne hová, és egy kicsit tapadós után érzetet hagy. Biztos, hogy nem veszem újra, ez a kis tubus, meg csak elfogy. (a munkahelyemen ha valaki kézkrém után ácsingózik, majd megkínálom vele...)Tehát marad továbbra is a jól bevált... Ja, még egy pozitívum, hogy pattintós a kupakja, nem tekerős. A tekerős kézkrém kupak a halálom.

Dior Addict EDP

Dior Addict EDP
2018. november 3.

Ez az illat rajtam vaníliás tejberizs. Szeretem a vaníliás tejberizst. A tányéromon, nem a bőrömön. Emiatt a 3*. Pozitívum, hogy amúgy igen tartós.

Marc Jacobs Decadence

Marc Jacobs Decadence
2018. október 23.

Egyszer, valamelyik parfümvásárláskor kaptam belőle egy fújós parfümmintát. Bedobtam a többi közé, majd, ha olyan hangulatom lesz, kipróbálom. Ma nem mentem sehová, csak a szokásos reggeli séta a kutyuval és a férjemmel. Gyönyörű napsütéses őszi, hűvös idő. Ezt imádjuk! Na próbáljunk ki valamit, mert parfüm nélkül nem teszem ki a lábam. (Ez nálam amolyan babona, ha nem fújnék magamra valamit, akkor biztos, hogy valami nagy katasztrófa érne.) Hát ma azzal ért a katasztrófa, hogy magamra fújtam. Először azt hittem, valami férfi minta akadt a kezembe, de nem, jól láttam, ez volt a szándék... Na végül is mind1, ha férfi szagom lesz, hát mára kibírom. De aztán még el sem indultunk otthonról, amikor jött az igazi meglepetés, ez nem egy frissen borotvált, a zuhany alól kilépő, beparfümözött férfi illata, hanem a konditeremben 2 órája izzadó, "tesztoszteron szagú" pasijé, aki parfümmel próbálja helyettesíteni a zuhanyozást. Hát nem ugrottam azonnal a zuhany alá, és nem öltöztem át, mert a kutya bepisilt volna, szerencsére nem annyira tartós, de meg-megcsapott a tömény izzadtságszag. Ez finoman fogalmazva: Rajtam nem működik. Ennyi.