takacsdalma98

Regisztráció dátuma: 2016. február 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. február 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Mossa Juicy Clean Micellás Arctisztító Málnakivonattal és Vitaminokkal

Mossa Juicy Clean Micellás Arctisztító Málnakivonattal és Vitaminokkal
2021. április 13.

Akárcsak az eddigi összes próbált mossa termékkel ezzel is maximálisan meg vagyok elégedve! Csodálatos ! A Mossa termékek mindig azt teszik ami a dolguk. Nem hagy zsíros érzetet maga után, lemossa a sminket. Sajnos erősebb smink lemosásáról nem tudok nyilatkozni mivel azt nem viselek , de a műszempillát például egyeltalán nem bántja nem oldja, nem potyog tőle.
Az ára valóban egy cseppet borsos, nem is olyan nagy kiszerelés, de aztán arra jutottam hogy natúr kozmetikum , jó összetevőkkel, a gyártás módja környezetbarát, ahogy a csomagolás is. Innentől azt hiszem nincs indokom miért ne adhatnám meg neki a maximális pontot , tekintve hogy egy óriás kiszerelésű micellás víz konkrétan hiába olcsóbb megromlik mire az üveg aljára ér az ember....legalábbis én

Revox Just AHA Acids 30%

Revox Just AHA Acids 30%
2021. március 9.

A the ordinary párjához mérten messze alulmarad de összességében mégiscsak egy jó termék kedvező áron . kezdő hámlasztóknak ajánlom mellé kiegészítésként én szalicilsavat használok

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2020. október 17.

szuper kis spiráll teszi a dolgát szépen szétválaszt ível emel nem ragad nem potyog! szeretem nagyon és elégedett vagyok vele. sokáig elég anélkül hogy beszáradna