Best of Beauty 2019

takacsdalma98

Regisztráció dátuma: 2016. február 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. február 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Rexona Orchid Fresh Tusfürdő

Rexona Orchid Fresh Tusfürdő
2018. november 21.

Az illata nagyon kellemes, parfümös de túl híg ezért nagyon sokat kell használni, nem praktikus nem is habzik annyira én nem kedveltem meg.

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon
2018. szeptember 30.

kevés sampon van amit igazán meg tudok szeretni de ez közéjük tartozik! ez a 3. sampon életemben amire azt tudom mondani hogy újravenném. Nagyon puhává varázsolja a hajakat. nekem nagyon szálkás könnyen gubancolódó hajam van ez a sampon pedig hihetetlenül puhává és selymessé , fényessé varázsolja.
plusz nem zsírosít és nem nehezíti el még az én lelapuló hajamat sem
az illata picit fura van benne valami kis kellemetlen a fincsi illat mögött de összeségében szuper! akcióban vettem a nagy kiszerelést így árban is nyerő!

Garnier Firming Care Azonnali Bőrfeszesítő Testápoló

Garnier Firming Care Azonnali Bőrfeszesítő Testápoló
2018. szeptember 4.

Eddig egyszer használtam de muszáj volt már most rohannom és írni.
Sosem volt olyan hogy egy teljes doboz testápolót elhasználtam volna mert mindig meguntam , nem szerettem vvagy a ragacsos vagy a zsíros érzést a bőrömön . Nem szerettem várni hogy beszívódjon, lusta voltam kenegetni magam.
DE EZ!! egy csoda. Az illata isteni, pont olyan mint amire egy testápolónál várok. A tusfürdő lehet gejl nem zavar de testápolóknál a frissebb illatokat szeretem. Az állaga is nagyon szuperül el lett találva nem folyik de könnyű eloszlatni, nem ragad nem zsíros és pikk pakk beszívódik. Nem kell utána kezet mosni hogy levakard a maradék zsírt a kezeidről .
Az összetevők is rám lett szabva mert imádok mindent amibe zöldtea vagy koffein van ebben pedig egyben a kettő :o
A hatással majd jövök updatelni!