tavikacsa

Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrprobléma: -

Malu Wilz Camouflage Krém

Malu Wilz Camouflage Krém
2016. január 18.

Fantasztikus :) Tökéletesen fed, a 04 és 12 árnyalatok mellé nemsokára érkezik még egy-kettő :)

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2015. március 22.

Nem régen vettem, de annyira meg vagyok vele elégedve, hogy gondolkodom, hogy megveszem a barna változatot is. Eddig folyékony tusaim voltak, azokkal sosem sikerült szép vonalat húzni. Viszont ezzel sokkal könnyebb, az ecsetes megoldás nagyon tetszik, bár a hozzá adott ecsettel nehéz vékony vonalat húzni, ezért inkább egy másikat használok hozzá. Nagyon szép fekete a színe, és tartós is, egész nap kitart és nekem nem ragad fel a szemhéjamra, ahogyan egy páran írták. Az is biztos, hogy nagyon sok van a tégelyben, tehát sokáig elég lesz, csak attól félek, hátha beszárad, ezért várok egy kicsit mielőtt megvenném a barnát :)

Skin Wisdom Nappali Arckrém

Skin Wisdom Nappali Arckrém
2015. március 22.

Elég régen keresem a tökéletes arckrémet de eddig sajnos nem sikerült megtalálni, pedig kipróbáltam mindent, olcsót, drágát, természetes alapanyagokból készültet, mindent. Ezt a krémet a Tescóban vettem, le volt árazva, kettő vásárlása esetén darabja 350 forint. Mivel ezért a pénzért gyakorlatilag ingyen van, ezért gondoltam adok neki egy esélyt, maximum kézkrém lesz belőle. Egyenlőre hosszú távú hatásról nem tudok írni,de majd updatelek. A krém maga kicsit sűrű, de könnyen beszívódik. Az illata nem túl kellemes szerintem, anaconda krémeknek van ilyen illata, szerintem túl erős, de még így sem vészes. Az összetevői sem olyan szépek a parabének miatt, de mivel nekem a natúr kozmetikumok sem váltak be, ezért erre már nem nagyon adok, csak működjön a krém :) Annyit érzek, hogy minta az arcom puhább lenne 2 nap használat után. Remélem a két doboznyi krémet el tudom használni, de valószínűleg az állaga és az illata miatt nem ő lesz a befutó.