tellokin

Regisztráció dátuma: 2012. november 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. november 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Milani Színtelen Szájkontúr Ceruza

Milani Színtelen Szájkontúr Ceruza
2016. május 7.

Megtévesztő neve ellenére ez egy nagyon jó ajakprimer. Tartósabbá teszi a rúzsokat, amik a helyükön maradnak tőle és egyáltalán nem szárad ki a szám annak ellenére, hogy efölött szinte minden nap matt rúzst viselek. A kiszerelése viszont katasztrófa. Szerintem a harmada a kukában végzi faragáskor és borzasztóan gyorsan fogy. Ha rúzs formában lenne, 10 csillagot kapna, így viszont a kiszerelés miatt szívesen lecserélném, ha találok ugyanilyen klassz ajakprimert, mert amióta megvan -ez az első ilyen termékem, nem tudom elképzelni a rúzsozást nélküle.

Balea Micellás Arctisztító Kendő

Balea Micellás Arctisztító Kendő
2016. február 2.

Néhányszor használtam, biztosan nem fogom újravenni. Az egész arcomon csak egyszer próbáltam, mert boztasztóan irritál, a szemsminket eltávolítja, ott nem irritál annyira. Az "illata" pedig rettenetes. Sajnálom, de esélyes, hogy a kukában landol.

L'Angelica Teafaolaj Fogkrém

L'Angelica Teafaolaj Fogkrém
2015. augusztus 11.

A kedvenc fogkrémem, régóta ezt használom. Nagyon szeretem az ízét (a szokásos mentolos fogápolási termékek ízéért nem vagyok oda...) és az érzékeny fogínyem nem vérzik amióta használom, habár a fogkefémet is lecseréltem softra az utóbbi időben.