timicsoki

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

ColourPop Lippie Scrub

ColourPop Lippie Scrub
2019. július 4.

Nagyon kellemes ízű/illatú ajakradír. Előtte csak egy olcsó koreai scrubot próbáltam, ami egyáltalán nem vált be. Ebben nagyobbak a szemcsék, olyan mint a kristálycukor, és elég jól hidratál. Matt rúzsok előtt mindig használom, és utána nem is igazán kell hidratálót felkennem, ami elég pozitív. Nagy kiszerelés, sokáig elég lesz. Az epreset vettem egyébként, de ha esetleg elfogyna, lehet kipróbálok egy másik illatot is :)

ColourPop BFF Mascara

ColourPop BFF Mascara
2019. július 4.

Nagy csalódás volt sajnos :( Pandaszemeket csinált, pedig erre sosem voltam hajlamos. Persze kánikula van, amit semmi nem bír olyan jól, de a sima drogériás maybelline spirál is jobban boldogult az idővel, mint ez. A keféje nagyon nagy, a belső pici pillákhoz én nehezen fértem így oda. Elsőre amúgy nagyon szép a hatása, nálam láthatóan dúsított, és szép fekete volt, csak sajnos nem tartós. Nagyon szeretem a márka egyéb termékeit, ez most nem jött be.

ColourPop Blur Lux Lipstick

ColourPop Blur Lux Lipstick
2019. július 4.

Nagyon szeretem a matt rúzsokat, de mindig problémát jelent, hogy nagyon szárítanak. Hiába hidratálok alá, egy nap folyékony matt rúzsban, és a szám cserepes. Elkezdtem kísérletezgetni a hagyományos matt rúzsokkal, azok közül is ez a blur hatású volt amire leginkább kíváncsi voltam. Nagyon tetszik az állaga, tényleg simít, feltölt, ahogy a leírásban szerepel. És semmi kicserepesedés. Viszont a kényelem oltárán a tartósságból áldozunk, nem olyan tartós mint a kopogósan matt rúzsok, de nagyon könnyen lehet igazítani, és szépen kopik. Egy árnyalat van meg, a Hey Mr DJ, ami pinkesebb mint az oldalon lévő képek alapján vártam, de nem bánom, mert gyönyörű a színe. Ha megint lesz free shipping az oldalon, biztos rendelek még pár árnyalatot, nem bántam meg hogy beruháztam rá.