timike007

Regisztráció dátuma: 2019. május 15.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. május 15.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Radírozó Arclemosó Zselé

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Radírozó Arclemosó Zselé
2020. március 29.

Már másodszor veszem újra.Nem vagyok odáig a Yves Rocher termékekért,vmi kuponos akció miatt választottam,bőrradírnak.Azóta pattanásokra hajlamos bőrömről mintha elfújták volna a pattikat.Naponta kétszer reggel,este használom arcmosáshoz,nagyon szeretem.A bőröm lemosás után remekül beszippantja az arcpermetet,szérumokat.Még a hámlasztóimról is megfeledkeztem...A mostani fényvédős időkben remekül leszedi a naptejet is.Régebben a Neotrogena grapefruitos arclemosójával volt ilyen élményem,azután jöttek a hámlasztók,jók voltak,de ennyire tiszta bőrképet egyikkel sem tudtam elérni.Olvastam az előző véleményeket,kinek mi jön be...Pedig extra vékony,érzékeny bőröm van.Ezt a szemcseméretet jól tolerálja.

NIOD Ethylated L-Ascorbic Acid 30% Network

NIOD Ethylated L-Ascorbic Acid 30% Network
2020. január 11.

Pigmentfoltjaim halványítására többféle c-vitaminos szérumot,krémet,pakolást kipróbáltam már,(TO,Geek&G101,Paula's Choice,Lixirskin,TruSkin),működött a dolog,pár hónap alatt,fényvédőt használva szépen halványodtak,számottevő,nagy v.sok foltom nincs.Tinamun rendeltem ezt a szérumot, a Niod termékek rajongója vagyok,gondoltam,ez is ütős lehet.Olajos állaga nem riasztott el,érett bőröm esti rutinban jól viseli az olajos szérumokat.
Lemosás,mist (NiodSDSM),,hiarulon szérum után pár cseppet raktam fel.Nehezen szívódik fel,nem érzem azt a hatást,amit más c-vitaminos szérumoknál,egyenletesebb bőrkép,enyhén feszesítő érzés.Talán még pattanásaim is lettek tőle a homlokomon,sok volt a bőrömnek.Biztos jó,az összetevőit elnézve,de érett,alkalmanként zsírosodásra hajlamos bőrre sem ajánlanám.
Nyakra,dekoltázsra használom,visszatérek a jól bevált fent említett termékek egyikéhez.Kevesebb pénzert is kapok hasonló színvonalú terméket.

Love Beauty And Planet Coconut & Ylang Ylang Tropical Hydration

Love Beauty And Planet Coconut & Ylang Ylang Tropical Hydration
2019. november 19.
(!)

Tesztelésre kaptam a tusfürdőt. Állaga sűrű,géles,kevés elég belőle,gazdaságos. Jól habzik,tisztít.Az illatát a család férfitagjai is elfogadják,nem tolakodó.
Én nem tapasztaltam.hogy illata sokáig a bőrömön maradna.Arcomat is tisztítottam vele,egy idő múlva apró pattikat okozott,nyilván testre szánták. A lányom hajmosásra használja,teljesen elégedett,pedig hosszú haja van.Szép fényes lett tőle a haja,jól működik ott is.
Az ára kicsit sok ,szerintem bármelyik "normálisabb" tusfürdő hozná ezt a formát.Ajándéknak,kényeztetésnek jó. Az INCI-jétől nem voltam elájulva,de összegészében nem rossz termék.