timocka01

Regisztráció dátuma: 2021. május 23.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2021. május 23.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe
2023. november 21.

Nagyon vidám színekben lehet kapni, öröm vele a fogmosás. No de hogy ne csak a külsőségekről írjak. Szuperül tisztít, nagyon kellemes a használata, mert nem sérti fel az ínyt szinte masszírozza azt. Nem deformálódnak el a sörték, mint más fogkeféknél, mondjuk meg is kérik az árát. Csak ajánlani tudom.

Curaprox Be You Fogkrém - Őszibarack + Sárgabarack

Curaprox Be You Fogkrém - Őszibarack + Sárgabarack
2023. november 18.

Nagyon kellemes az íze, nem szeretem a tömény mentolos fogkrémeket. Jól habzik, kellően tisztít és frissít, nem marja szét a szájüreget. Minimális fehérítő hatását észleltem, bár nem használom túl régóta.Öröm kézbevenni, mosolyt csal az ember arcára a színes csomagolás.Praktikus, hogy csomagban utazó kiszerelésben is meg lehet vásárolni így a kis kiszerelés révén kipróbálhatja az ember, hogy melyik íz válik be neki az legjobban és beszerezheti abból a teljes kiszerelést. Az ára picit húzós, de mindenképpen megéri.

SYOSS Baseline Hajfesték

SYOSS Baseline Hajfesték
2023. november 18.

Az 5_8 mogyoró barna árnyalatot próbálta. Nagyon könnyű használni a hajfestéket a felvivő flakonnak köszönhetően. Jó a festék állaga, nem folyik, nem csöpög. Az illata sem olyan szúrós, mint más hajfestékeknek. A használati utasításban minden le van írva, úgyhogy aki még sosem festett korábban hajat, minden kérdésére választ kaphat. A dobozban találunk védő kesztyűt és egy tasak hajbalzsamot is.  A végeredmény szinte megegyezik a csomagoláson lévővel. Szép fényes lett a hajam és elfedte azt pár ősz hajszálat is, ami az utóbbi időben megjelent. Csak ajánlani tudom.