timzs

Regisztráció dátuma: 2020. március 3.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2020. március 3.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Nature Box Avokádó Sampon

Nature Box Avokádó Sampon
2022. január 9.

Update: néhány hónapig valóban minden szép és jó volt, aztán mindhárman azt kezdtük észrevenni, hogy egyre inkább szárít és már nem olyan jó érzés, teljesen elmúlt a varázs, úgyhogy más termékeket vettünk inkább már. Szomorú, mert eleinte tényleg annyira jó volt, mint semmi más korábban.

Nagyon bejött, apukámtól jött a tipp, hogy na ez, ez mennyire jó, és hát tényleg. Én is nagyon kedvelem és barátom is, sőt, amíg átmenetileg ki volt fogyva a szakállmosóból, ezzel mosott szakállat és nagyon szép volt tőle még a bőr is alatta. Sokkal kevésbé zsírosodik mindkettőnk haja ezzel a samponnal, tovább tart a szép haj hatás és nem csak kb. 2 napig, mint bármi más eddig próbálttal. Puha, friss illatú haj legalább 4 napig :).

Supergoop! Unseen Sunscreen SPF30

Supergoop! Unseen Sunscreen SPF30
2022. január 9.

Vegyes érzések: szuper, hogy színtelen és valóban nem ad nehéz érzetet a bőrön, viszont olyan, mint egy szilikon(os) primer. Ha valaki szereti annak az állagát és tud vele bánni, akkor ajánlom ezt a terméket, szeretni fogja, viszont én személy szerint nem vagyok oda az ilyesmi állagú termékekért és valahogy eloszlatni se nagyon sikerült a bőrömön tökéletesen, a sminktől meg darabokban lejött. Nincs erős illata, az érzékeny szemeimet/szemkörnyékemet csak kicsit irritálta.

Essence Lash Princess Sculpted Mascara

Essence Lash Princess Sculpted Mascara
2022. január 9.

Jelenlegi nagy kedvenc, nagyon szép hosszúnak és sűrűnek tűnő pillákat csinál, jól bírja a napot - kivéve, ha elalszol benne és az arcodon alszol - és lemosni is egyszerű, sima micellás víz leszedte (más szempillaspirálokat nem nagyon szokott vagy csak részben). Nem tapadtak össze a szempilláim és nem is potyogott csak szó szerint 1-2 db.