tkalecza

Regisztráció dátuma: 2017. március 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher 100% Karité Bio-Organic Shea Butter

Yves Rocher 100% Karité Bio-Organic Shea Butter
2017. március 10.

30 hetes kismamaként a szinte az egész testemen ezt használom és fantasztikus. Igazából csak azért vettem meg, mert épp elfogyott az addig a pocakomra használt natúr shea vajam és maradt még a karácsonyra kapott vásárlási utalványból. Ádázul harcolok a striák megjelenése ellen (persze tudom nagyrészt genetika, de amit tudok megteszek és ha mégis elő merne mászni akár egy is, legalább tudom, hogy én mindent megtettem). Szóval először csak a hasamra kentem, pillanatok alatt beszívódik, nem hagy ragacsos, zsíros érzést, csak a nagyon puha, visszafogottan illatos bőrt. Aztán a maradékot elkentem a kezemen, és reggelre csodát tett vele! Amióta várandós vagyok, a szimpla mosogató szer is cserepesre szárítja kezeimet, ez a krém viszont pillanatok alatt szinte ujjá varázsolja. aztán szinte észrevétlenül elkezdtem mindenhova kenni, az arcomtól a lábamig és soha nem volt ilyen puha a bőröm. Kíváncsi leszek, hogy a szülést, mikor visszaállnak a terhesség előtti bőrállapotok, akkor milyen hatása lesz, de addig biztosan a kedvencem marad!

Lancôme Juicy Shaker

Lancôme Juicy Shaker
2017. március 10.

Beleszerettem, amikor megláttam a húgomnál. Nagyon tetszett az üvegcse, és az applikátor is és az, hogy olyan csillogó, mint egy szájfény, de mégsem olyan testes. Neki egy egészen világos árnyalat volt meg, valószínűleg ez lett a vesztem. Be is szereztem egyet a 166-os árnyalatból. Gondoltam milyen jó lesz, csak bedobom a táskába és egész nap ápolt és gyönyörű, de nem hivalkodó ajkaim lesznek. Sajnos csalódtam a napi használat során, igazából egyetlen nap használtam. Rendszeresen túlfolyt a számon, ráadásul nem csak kifelé, hanem befelé is, amitől folyamatosan a furcsa ízét érzetem és ingerem volt nyalogatni (pedig nincs is jó íze). A fényesség hamar elillan ahogy beszívódik és csak a szín egy része marad, ezzel nem is lenne baj alapvetően, viszont így a smink összhatása is változik. Ráadásul miután az olajok beszívódtak, az esetleges szárazabb részeket nagyon kiemeli az ajkaimon, olyan igazi cserepes hatása lesz. Nekem ez a termék nagy csalódás volt :(