torppicur3

Regisztráció dátuma: 2015. március 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. március 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Bioderma Cicabio Nyugtató Regeneráló Fényvédő Krém SPF50

Bioderma Cicabio Nyugtató Regeneráló Fényvédő Krém SPF50
2019. március 28.

Azért vettem meg, mert azt ígéri, hogy nem hagy zsíros érzetet maga után. Hát nem tudom, nekem a fejem úgy néz ki a használata után, mint egy diszkógömb. De ezzel még nem is lenne bajom, ha legalább beszívódna egy idő után. De hiába várok akár fél órát is, olyan, mintha egy zsíros réteget képezne az arcomon, sminkelni is borzasztó rá. Soha többet nem veszem újra!

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30
2019. március 28.

Totál véletlenül sikerült megvennem, eredetileg a klasszikus D.W. akartam, csak sajna mellé nyúltam. Először még örültem is, hogy legalább kipróbálom, nyárra majd milyen jó lesz... A 30-as SPF nagyon tetszett, de kb. ennyi is a pozitívum. Olyan híg, hogy gyakorlatilag problémás az arcomig eljuttatni az alapozót anélkül, hogy minden alapozós lenne. Ebből a híg állagból kifolyólag gyakorlatilag nulla fedése van. Több rétegben építgetve is minden apró bőrhiba látszik, szerintem ha a fél üveggel felkenném egyszerre, akkor is alig fedne valamit. Egy mezei drogériás BB krém jobban fed. Ennyi pénzért totál csalódás.

Prokop Kata Sminkakadémia Selyemfény Szemhéjpúder

Prokop Kata Sminkakadémia Selyemfény Szemhéjpúder
2018. április 30.

Km boxban jutottam hozzá, én is úgy jártam, hogy minden csupa csillám lett tőle, úgyhogy az első benyomás nem sikerült túl jól. Nekem kicsit olyan semmilyen, ráadásul inkább a préselt szemhéjpúdert szeretem, úgyhogy még barátkozom vele, hogy mire tudnám használni.