tzs

Regisztráció dátuma: 2015. október 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. október 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Remington BKT4000 Bikinivonal Formázó

Remington BKT4000 Bikinivonal Formázó
2020. április 6.

Jó: rendszeres használat mellett az első töltés után fél évig bírta. Félévente ajánlják a teljes feltöltést, ez így akkor meg is történt, majd megint hónapokig tudtam használni. Alapvetően nagyon nagy segítség volt az érzékeny bőrömre.
Rossz: néha kicsit megvágtam vele magam, de nem vészesen. A legnagyobb bajom az, hogy egy év használat után egyszer csak leállt és hiába a töltés, nem működik. Szétszedni nem tudom, akkumulátort cserélni nem tudok.

The Body Shop Mandulatej & Méz Testápoló

The Body Shop Mandulatej & Méz Testápoló
2020. március 23.

Jó. Néha kicsit ragad, de nem sok olyan testápolót próbáltam, amit szívesen el is használtam, mert nem vált fullasztóvá, ragacsossá.
Ez ilyen. Azért nem tökéletes, nekem erősebb hidratálásra lenne szükségem, de összességében a top 3-ban benne van.
Az illata nagyon jó!
Update: Mégsem annyira... kicsit ragad, kicsit fura illatú lesz pár óra után. Közepes.

The Body Shop Japán Kaméliakrém

The Body Shop Japán Kaméliakrém
2019. október 18.

Nekem eddig ez a legjobb testápolóm. Finom az illata, de ennél sokkal fontosabb, hogy nem ragad, nem fullaszt, de elég jól hidratál. Ja, és nem lesz fura szaga pár óra után, amit egy-két terméknél már tapasztaltam és nagyon tud zavarni.