tzs

Regisztráció dátuma: 2015. október 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. október 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

The Body Shop Drops Of Light Bőrvilágosító Habzó Arctisztító

The Body Shop Drops Of Light Bőrvilágosító Habzó Arctisztító
2022. január 26.

Sajnos nekem nem vált be. Nagyon meggyőzőek voltak az itteni vélemények, de először is a szaga számomra szinte elviselhetetlen. Most rendeltem, csak remélni tudom, hogy nem romlott a termék. Az állaga krémesebb, mint hittem, ennek sem örülök, de az a legrosszabb, hogy arcmosás után jobban húzódik a bőröm, mint a kombinált bőrre való hínáros lemosó után. Tény, hogy a bőröm tapintása utána selymes, de az érzet nem.

2021.01.26. Két hónap használat után: Továbbra is szárít, nagyon. Továbbra is nehéz lemosni. A szaga továbbra is kellemetlen, de ez a megszokható, számomra tolerálható fajta. Illetve, amiért most írok: jár neki a plusz egy-két csillag, mivel a bőröm, a szárítást leszárítva, szereti. Ami pedig engem is meglepett, mivel elég tudatosnak tartom magam, az az, hogy csak hetek műlva vettem észre, hogy egyáltalán nem használtam arcradírt, sem más hámlasztót. Pedig korábban hetente többször is szükségem volt rá. Ez az árát is más megvilágításba helyezi és kicsit megszerettem, kap még két csillagot.

Zeromolecole Nerocacao EDP

Zeromolecole Nerocacao EDP
2021. szeptember 27.

A tartósságát nem tudom olyan pontosan, mint az előttem szóló, ezt leszámítve minden szavával egyetértek! A Biancolatteval nagyjából egyenértékű számomra, már ami az ízlésemet illeti (és max. pont mindkettő), de ez kevésbé "habos, édes", a kakaó keserűsége is jól érződik. Nem jutott eszembe, de valóban el tudom képzelni férfin is.

Atelier Cologne Oolang Infini

Atelier Cologne Oolang Infini
2021. szeptember 27.

A legjobb illat rajtam! Ez az a parfüm, ami végre az én bőrömmel kompatibilis, nem "ugrik le" róla, nem érzek disszonanciát, sőt rendszeresen megdicsérik, érdeklődnek, mi ez a finom illat. Kifejezetten visszafogottan használom, de nem azért, mert erős lenne. Az erősségét és a tartósságát is közepesnek értékelem, de gyönyörűszép, kerek, finomság.