vajvajszabo

Regisztráció dátuma: 2019. november 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. november 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Urban Skin +48H Protect Intenzív Hidratáló SPF20

Nivea Urban Skin +48H Protect Intenzív Hidratáló SPF20
2020. december 29.

Most először próbáltam ezt a krémet, előtte a sima, eredeti nivea arckrémet használtam, de gondoltam kipróbálok valami újat. ÉS MILYEN jól tettem. Feltölti az arcom és frissít is. A színe nekem különösen tetszik, hogy nem az a megszokott átlagos fehér. Illata annyira nekem nem érezhető. Plusz pont hogy szinte csak zöld összetevőkből áll. Mindennapos, smink nélküli napjaim elkerülhetetlen terméke lett

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2020. december 29.

IMÁDOM.
Anyukámnak vettem szülinapjára a krémet, mert ő nagy Helia D rajongó. Már a boltban nagyon vonzó volt a 'tokaji aszú összetevő, ezért kipróbáltam én is a krémet otthon. Amikor kibontottam, akkor egy csodálatos illat fogadott, ami miatt a terméket inkább egy parfümre hasonlított, mint egy krémre. Miután felkentem az arcomra a termék hamar beleivódott a bőrömbe és nem maradt az arcom utána ragadós, viszont az illat nagyon sokáig még érezhető volt. Látványosan szebbé és feltöltötté varázsolja az arcbőröm, ezért ha a saját krémem elfogy, akkor ezt magamnak és az Anyukámnak is újra fogom venni.

Alveola Original Aloe Vera Anti-Cellulite Melegítő Gél

Alveola Original Aloe Vera Anti-Cellulite Melegítő Gél
2020. október 14.

Nálam bevált. A bőrrel érintkezve azonnal elkezdi a hatást és égeti és melegíti. Edzés előtt kenem be a combom elől és hátul, a fenekem és a hasam. Nem szívódik be azonnal, de nem hagy nyomot a ruhán akkor se ha rögtön a kénes után érintkezik a testrész a ruhával. Feszesíti a bőrt és pár használat után halványítja a csíkjaim. Nagyon hasznos.