valkayszaszi

Regisztráció dátuma: 2012. július 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. július 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Nabla Denude Ecset Készlet

Nabla Denude Ecset Készlet
2021. április 12.

a hozzá tartozó neszeszer egy katasztrófa, elképesztően gagyi. a képek alapján lényegesen jobbra számítottam. karácsony óta használom, az ecsetek puhák, jól satíroznak, eddig jól bírják a strapát, a mosást. a nyele kicsit csúszós. precíz színfelvitelre kicsit mintha laza szerkezetű sörtéje lenne, de egye fene ezzel együtt tudok élni. alapvetően jó vásár volt, ha csak az ecseteket nézem.

Nabla Major Pleasure Szempillaspirál

Nabla Major Pleasure Szempillaspirál
2021. április 12.

nálam ez már a drága szempillaspirálnak számít, de úgy gondoltam egyszer kipróbálni mindenképpen megéri. kár volt... ezután ez a spirál kell csak nekem.:D nem pereg, nem maszatos, a szemüveg+maszk kombótól sincs pandaeffekt. ha elfogy tuti újraveszem. és ami nekem az essence spirálok után fura, de olyan minőségi érzést kelt, hogy nehéz a keféje.

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém
2021. április 12.

a kirepedt száraz tenyeremre csoda ez a krém! a többi TBS kézkrém tűzoltásra és az illatuk miatt jó ilyenkor max, de ez naponta többször (! ez fontos infó, napi max kétszer bekenve ezt az állapotot nálam még a tömény sheavaj sem teszi már rendbe, viszont állagra-érzetre lényegesen jobb ez a kézkrém mint a sheavaj) kenve hamar szinte ép állapotra hozza. az illata nem a legjobb, gyógynövényes, de nem elviselhetetlen, nincs kifejezetten büdös szaga.