Best of Beauty 2019

vds

Regisztráció dátuma: 2013. március 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Paula's Choice Resist Anti-Aging Clear Skin Hydrator

Paula's Choice Resist Anti-Aging Clear Skin Hydrator
2014. december 9.

számomra az utóbbi idők legjobb hidratáló krémje. remekül hidratál, nem okoz pattanásokat, és, a lényeget PaperMama írta le a krém gyulladáscsökkentő hatásáról. nekem nagyon bejött, a két elfogyasztott deluxe-minta után most megrendeltem nagy kiszerelésben is.

Paula's Choice Clinical 1% Retinol Treatment

Paula's Choice Clinical 1% Retinol Treatment
2014. december 9.

augusztus óta használom. megmondom őszintén, olyan nagy ránctalanító hatást nem tapasztaltam, de az tuti, hogy ilyen puha még soha nem volt a bőröm, mióta használom, és a ragyáim száma is a nullához konvergál (már ha nem kenem magamra a Resist Daily Smoothing Treatmentet ugye), és összességében a bőröm is egészségesebbnek néz ki. plusz egy pont a használat közbeni luxus-érzetnek, igényes csomagolás, és az illata is nagyon finom. jó drága, még a delux minta is, de heti 2-3 alkalommal használom, így az 2 hónapig is elég. a többit majd meglátjuk 10 év múlva :-)

Paula's Choice RESIST Skin Revealing Body Lotion with 10% AHA

Paula's Choice RESIST Skin Revealing Body Lotion with 10% AHA
2014. december 9.

nagyon jó kis testápoló. tényleg sokkal szebb, simább és puhább a bőröm, mióta használom. hetente egyszer-kétszer használom, így a horror ára ellenére egész sokáig kitart. nekem arcra is mehet, ugyanolyan jól teljesít, mint a folyékony barátja.