veronika7

Regisztráció dátuma: 2016. február 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. február 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

AA Oil Essence Krémes Tusfürdő Gél Száraz Bőrre

AA Oil Essence Krémes Tusfürdő Gél Száraz Bőrre
2016. március 7.

Nagyjából két hete vettem, mert sajnos már több, mint 1 hónapja kell kompressziós harosnyát hordanom, aminek hatására száraz és kiütéses is lett a lábam (a korábbi testápolóm extra gyümis volt, gondolom ez rá is tett egy lapáttal), így olyat kerestem, ami nem vált ki allergiás reakciót, semmit. És találtam :) Végre nem vakargatom egész nap a lábam, mert egyáltalán nem irritálja a "sérült" bőrfelületet.

Yellow Rose Cellular Intenzív Napvédő Krém SPF50

Yellow Rose Cellular Intenzív Napvédő Krém SPF50
2016. február 11.

A Yellow Rose krémekkel való kellemes tapasztalatom ösztönzött arra, hogy kipróbáljam. - Nem volt könnyű lépés, mert évek óta Lancastert használtam elégedetten, 1-2 apróságot leszámítva (nem szívódott be rendesen és néha bele tudtam dörzsölni a szemembe). Viszont ez beszívódik, pár perc után újra matt az arcbőröd, egyszer sem csípte a szemem, pedig a dörzsölgetéséről nem szoktam le. Szeplős az arcom és 2 nyár óta használtam már ezt a fényvédőt és nem erősödtek meg a szeplőim az erős napsütésben sem.

Yellow Rose Hyaluronic Arctonik

Yellow Rose Hyaluronic Arctonik
2016. február 11.

A krémjét használtam előbb, aztán vettem hozzá tonikot. Nagyon meg voltam vele elégedve, kellemes az illata, jó érzés, amikor a bőrön van. Most a márka egy másik lemosóját használom, ennek oka: a barátomnak erős volt a rózsa illat :D Szóval, aki imádja a finom virág illatokat, annak nagyon ajánlom :)