verus086

Regisztráció dátuma: 2017. december 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. december 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Gliss Kur Oil Nutritive

Gliss Kur Oil Nutritive
2019. május 3.

Én szeretem:) Könnyen kifesulheto és puha lesz tőle a hajam, és nagyon kellemes illata van, amit sokáig érezni. Sokat használom, nedves hajra hajmosás után, meg reggelente mielőtt elmegyek otthonról. Könnyű kifesulni a hajat vele, és nem nehezíti el. A szárazsággal csodát nem tesz, ezért csak 4 csillag. Leginkább a könnyű kifesulhetoseg miatt vált be.

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2019. május 3.

Nem rossz alapozó, szépen fed, de nekem kicsit maszk hatása van a végén, egyszerűen érzem és irritál hogy ott van. Ráadásul szerintem büdös. Ha rajtam van, egész nap azt várom hogy lemoshassam mert érzem azt a büdös szagot az orromban egész nap. Nem matt a finishe, ragad nagyon ha nem fedem le púderrel. A fedésére és tartósságára 5*-ot adok, nap végén is ugyanúgy ott van mint reggel, és nem ül bele a ráncokba, de összességében nem annyira jött be, nem veszem újra szerintem. Találtam azóta sokkal jobbat, a bourjois cc krémet. Na az egy csoda! :)

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra
2018. december 23.

Ez egy csodaszer! Az én ultra száraz, seprűszerű hajammal egyszerűen csodát tesz! Nagyon régóta kerestem az IGAZIT, azt az olajat ami tényleg szuper puhává és selymessé varázsolja az én loboncomat, és végre megtaláltam! Hajmosas után a hajam also felet kentem be vele és nem akartam hinni a szememnek másnap reggel mikor a szokásos száraz borzalom helyett egy selymes, lágy esésű haj fogadott a tükörbe nézve :) szoval számomra 5****, remélem sose vonják ki a forgalomból!