verus086

Regisztráció dátuma: 2017. december 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. december 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Medimento Hand Balm

Medimento Hand Balm
2024. április 7.

Csodakrém! Egyetlen eddig ami bevált a szörnyen száraz, ekcémás, vörös kezeimre. Pedig próbáltam rengeteg drága dermokozmetikai terméket is. Ha nem lenne benne parfüm még jobb lenne, de még így is csodát tett, szóval 5 csillag!

L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump Hidratáló Szérum

L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump Hidratáló Szérum
2024. január 6.

Szuper termek, imádom. Én minden nap használom hajmosasok közötti apolaskent, száraz hajra. Gyönyörűen puhitja, selymesse teszi a hajat, csökkenti a szoszosodest. Valamint minden egyes fesulkodes előtt használom, sokkal kifesulhetobb tole a haj, siklik benne a fesu.
Én a tenyerembe szoktam fujkalni, jó sokat, aztán osszedorzsolom a kezem és úgy bekenem vele az egész hajam a tovek kihagyasaval. Így szuperul működik, már sokadjára vettem újra!

Revox B77 Plex Bond Repairing Oil

Revox B77 Plex Bond Repairing Oil
2024. január 6.

Nagyon szuper, imádom! Nekem vékonyszálú, festett hajam van, és nagyon bevált, gyönyörű selymes lesz utána a hajam. Aki azt írja zsírosodik tole a haja, annak megsúgom, hogy ez egy hajvégapolo olaj, a hajvégekre kell tenni és nem a fejbőrre. Par perc alatt beszivodik és nagyon szép állagú lesz tole a haj. Emellett nagyon finom illata is van.