vicka

Regisztráció dátuma: 2017. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

HerbArting Krémdezodor

HerbArting Krémdezodor
2022. március 20.

Várandóságom alatt szerettem volna valami természetesebb összetevőjű dezodort használni. Nyilván én rontottam el, de tengerparti nyaralásunkon volt az első bevetése, és várandóság+40 fok… nem jól teljesített. Azon a nyáron hagytam is, de hidegebb időben visszatértem rá, és nem rossz.. még az is lehet, hogy megszeretem :)

HerbArting Hidratáló Arckrém

HerbArting Hidratáló Arckrém
2022. március 20.

Jajj, de nagyon várom, hogy elfogyjon :( jó kis krém lenne, de valamiért nagyon nem szeretem az illatát :(

Guhl Balzsam Barna Hajra

Guhl Balzsam Barna Hajra
2021. december 3.

Nem rossz kis termék. A Balea barna balzsamja helyett vettem, egyszerűen csak megláttam, és ki akartam próbálni, de nem vártam tőle semmi extrát. Meglepődésemre számomra a Baleástól jobb. Tény, hogy nagyon sok jön ki egyszerre a flakonból, de meg lehet tanulni használni. Valóban befogja a fürdőkádat, de ez Domestossal nekem azonnal lejön, illetve a törölközőből is könnyen kimosható. A hajam nem tudom, hogy barnább-e, mindenesetre puha és fényes tőle, kifejezetten szép. Sajnos picit azonban zsírosít, bármennyire is kerülöm, hogy hajtőre menjen. A közelemben nincs Müller, így legközelebb lehet kipróbálok valami mást, de ha arra járok, biztosan veszek még belőle is, mert ennyi pénzért megéri; jól teszi a dolgát! :)