vicka

Regisztráció dátuma: 2017. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Nature Box Kókusz Sampon

Nature Box Kókusz Sampon
2018. november 26.

Szerintem enyhén szólva túl hypeolt termékről van szó. Nekem a fejbőröm és hajam csak és kizárólag a természetes összetevőjű dolgokat bírja, ezektől nem szárad, nem viszket, nem korpásodik.. Adtam neki egy esélyt, annak ellenére, hogy nem egy olcsó termékről van szó (amit betudtam annak, hogy az összes természetes vagy bio cucc drága) de nagyon megbántam, mert azon kívül, hogy jó az illata, nem csinál semmit a hajammal, nem lesz tőle sem szuperpuha, se fényes, mint amit ígér, pedig a balzsamot is megvettem hozzá. Gyönyörűen kiszárította azonban a fejbőrömet... :( Valahogy megpróbálom havi 1x-2x használgatni, ha már megvettem, de újra semmiképp sem veszem.

La Rive In Flames EDP

La Rive In Flames EDP
2018. július 11.

Egy youtube video hatására kezdtem el vele szemezgetni a drogériákban. Először nem vettem meg, mert teszter alapján nem fogott meg annyira. Mivel csak a fejemben járt, gondoltam, egye fene, 2500 Ft-ot megér nekem. Tegnap használtam először, és azt kell mondjam, nagyon nem bántam meg. Tartós, kellemes illat, ami nem tolakodó. Plusz pont azért, mert hatalmas kiszerelés, így biztosan sokáig elég lesz!

Avon Szemhéjtusecset

Avon Szemhéjtusecset
2018. január 24.

Borzasztó. Eleve kócosan érkezett meg, nem precíz. Nem is tudom mire tudnám használni, talán a szemöldökömre kipróbálom, de tusvonalat nem lehet vele húzni, az biztos!