victoriaasz

Regisztráció dátuma: 2018. január 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. január 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Manna Hűs Kékség Krémdeó

Manna Hűs Kékség Krémdeó
2018. január 9.

Szeretem. Igaz kicsit körülményes felkenni, és nem fogja gátolni az izzadást (de nem is leszel büdös) viszont nem tartalmas káros anyagokat.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2018. január 9.

Legjobb pakolás! Talán a legjobban hiányolt termékem lett amikor külföldre költöztem, semmi más pakolás nem ért el nálam ilyen hatást, pedig próbáltam pótolni sok mással. Nagyon örültem, mikor sikerült hozatnom és most betáraztam belőle. Van hogy csak balzsamként kenem fel, akkor is segít hogy könnyebb legyen kifésülni a hajat, de az igazi ha pakolásként fennhagyom. Hatalmas adag nagyon jó áron!

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2018. január 9.

Kezdeti jó eredmények után ma már szinte semmi hatását nem látom. Most használom a 2. üveggel. Az elsőt tavaly télen kezdtem használni, de mivel nagyon kevés kellett belőle, lassan fogyott, tavasszal pedig még kevesebbet használtam, így még nyár után is volt az üvegben kb 1/3, amit viszont nem éreztem már frissnek, ezért kidobtam és most télre újat vettem. Most nem látom azt a hatást amit akkor tapasztaltam amikor elkezdtem használni az elsőt 1 éve - lehet megváltozott az összetétel? Ezután nem újravevős.