Best of Beauty 2019

victorika

Regisztráció dátuma: 2014. november 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. november 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Paco Rabanne Black XS

Paco Rabanne Black XS
2014. november 22.

Ajándékba kaptam, és megszerettem, nem kicsit! Tartós, kellemes, nőies és szexi... az Elixir után a második kedvencem!

Testápoló Masszázsolaj Édes-Narancs

Testápoló Masszázsolaj Édes-Narancs
2014. november 22.

Én csak az illata miatt vettem meg, nem számítottam rá, hogy bármit is kezd a narancsbőrömmel, így meglepetésként ért, mikor láthatóan csökkentette a gödröcskéket. Párom is imádja, pillanatok alatt felmelegszik a kezeden, nagyon jól kezelhető, kevés is elég belőle, és sokáig élvezhető az illata is. Totális wellness élmény!

Aromax Mandulaolaj

Aromax Mandulaolaj
2014. november 22.

Az arcom hihetetlen érdekes kombinációjú a bőrtípusomat tekintve. Alapvetően zsíros, és száraz. Hámlik folyamatosan, főleg az orrom és a homlokom szemöldök közti területe. Azért vettem meg, mert sok jól olvastam róla. Mindennapi kellékké vált! Szemkörnyékemet, egész arcomat és a melleimet ápolom vele. Kávézaccos radírozás után bekenem az egész arcom, reggelre még a babák is megirigylik! Az egészet beszívja a bőröm, még akkor is, ha nem masszírozom sokáig, és egyáltalán nem zsírosítja, vagy tömíti el a pórusaimat. Nekem ő nagyon bevált, a dekoltázsom is sokkal feszesebb, pedig ott tényleg csak hanyagul oszlatom el a szokásos 10 cseppet! Nagyon szuper!