viki10

Regisztráció dátuma: 2013. január 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. január 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15
2021. szeptember 18.

Annie25 véleményével teljesen egyetértek! A színe felkenés után néhány perccel átváltozik, így nehéz volt jó árnyalatot választani a boltban, de végül sikerült(025). Púderrel muszáj azonnal fixálnom, mert zsírosan fénylik az arcomon. Így 2-3 óráig egész jó, de aztán mintha leolvadna az egész... este nem sokat találok belőle lemosáskor... Az illata tetszik, de ez így kevés nekem.

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2021. szeptember 18.

Nagyon akartam szeretni, mert nem túl drága és egész sok színben kapható, de akármivel hidratálok, és bármilyen púderrel fixálom, 4 óra alatt fényes lesz és csúnya az összkép, hiába próbálom púderrel korrigálni. Télen újra próbálkozom vele majd, hátha ez a meleg az oka mindennek. Addig is 3*.

Biotherm Blue Therapy Red Algae Uplift Arcápoló

Biotherm Blue Therapy Red Algae Uplift Arcápoló
2021. szeptember 5.

Szép rózsaszínes, kellemesen lágy állagú, nekem kellemes az illata is. Nappalra nem tudom használni, mert zsíros marad a konbinált bőröm, sminkelni nem is tudok rá. Éjszakára felkenem, de reggel még így is zsíros, fényes a bőröm. Egyébként semmi pluszt nem adott. Kár volt a pénzért. A Garnier hydroboost vagy a Vichy jobban bejött.