vikooo

Regisztráció dátuma: 2018. január 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eucerin PH5 Olajtusfürdő

Eucerin PH5 Olajtusfürdő
2021. szeptember 17.

Megtalaltam a szent grált. A böröm mar olyan szaraz volt mintha liszttel fürdödtem vna. Egy het alatt teljesen rendbehozta az amugy evek ota lepedökben hamlo börömet.
Az illata egyaltalan nem rossz. Aki szerint ez büdös, probalja ki a basis ph tusoloolajat, majd megtudja milyen a büdös es semmiterö olaj. Ezen kivül a bioderma, larosheposay, avène is mar megfordult nalam. Eddig ez a csucs…5csillag, biztos h ujraveszem.👍

Redken One United Multifunkciós Hajápoló

Redken One United Multifunkciós Hajápoló
2021. augusztus 19.

Honapok ota fenn volt a proba listamon. Kar volt erte penzt adni azt erzem. Lehet eltulzom az adagolast, de nekem ugy összeall töle a hajam mint a vattacukor. Igazabol amugy is olyan, de ettöl meg jobban „all“. Nem ilyen fenyes könnyen lobogo hajat kapok utana (igazabol ezt szeretnem elerni evek ota).
Nem szeretem.
A bnöim mindig jol jarnak velem, mert elajandekozom az összes „nem valt be“ cuccot. Ö is ide fog kerülni.:(
De legalabb akciosan vettem.

Avène Tolérance Extréme Emulsion

Avène Tolérance Extréme Emulsion
2021. június 25.

Telen ez a szent grál. A kirepedt kiszaradt, vörösre vakart reszeket (föleg a kezemen) azonnal rendbeteszi. Ez egy olyan cucc ami kremes, de siman hozza a mas termelcsaladok viaszos (nem tom hogy mondjak) valtozatainak hatasat.
Keves kell belöle, nagyon jo.