vikooo

Regisztráció dátuma: 2018. január 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kérastase Sérum Extentioniste Energizáló Fejbőr és Hajszérum

Kérastase Sérum Extentioniste Energizáló Fejbőr és Hajszérum
2020. október 7.

Kb egy honapja megint elkezdödött egy kisse masszivabb hajhullas nalam, amit követett egy gyors vervetel, igy kiderült, hogy cinkhiannyal küzdök.
Ezek utan azonnal betaraztam mindenfele „fegyverrel“, ezzel a cuccal, es meg egy cinkpotlo belsödleges keszitmennyel.
Közel egy honapja hasznalom mindkettöt, es meg igy is azt kell hogy mondjam, hogy semmi hatas, annak ellenre sem, hogy nem ez az egyetlen turbosito, pedig nem sporolok vele (kb az üveg 1/4-e van mar csak meg... Lehet ramegyek az egyel „erösebb“ termekre.
Sajnos tömören es röviden nem jött be. Sajnalom, mert nagy remenyeket füztem hozza.
Az illata kellemes, ami hajszaritas utan sajnos elillan. Hasznalata nem egy bonyolult dolog. Csak ket ⭐️tudok adni. 😕

Paula's Choice Clinical Ceramide-Enriched Firming Moisturizer

Paula's Choice Clinical Ceramide-Enriched Firming Moisturizer
2020. szeptember 6.

Veletlenül rendeltem ezt, szomoru is voltam miatta, mert a retinolos szerumot szerettem volna. Gondoltam, sebaj, elhasznalom ezt is, es milyen jol tettem.
Ejjszakara hasznalom, mert valamennyi kis retinol azert van benne, es nem szeretnem kitenni a börömet, a retinol+napsugarzas kobonak, mert egy eve rengeteg majfoltom lett, es amennyire tehetem nem szeretnem ezt tovabb tetezni. Na de a lenyeg, ha reggel felkelek, akkor olyan szep sima kis börkepem van hogy csak na... szeretem, szerintem sokat köszönhetek neki, hogy nincs mitesszerem, es pattanasom is alig mar. Gondolkozom rajt, hogy ujraveszem, mert amugy sem vok az a nagy retegzös profi, nem szeretek varni a retegek között, es ebben a szerumban nagyon sok minden benn van ami kell egy börnek. Neha azt erzem, hogy kell föle meg egy plusz hidratalo. Akkor teszek is.
Es angyon sokaig eleg. en heti 3-4x kenem ejjszakara, a többi napokon azert nem, mert aha-t hasznalok, es arra nem jo retinolos cuccot kenni. Majus 15-en kaptam kezhez, azota folyamatosan hasznalom, es meg mindig van benne, hogy menni van benn azt nem tom, mert ugy ez nem latszik a tubuson, de meg nem "köhög" :)
Megy az 5 csillag

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+
2020. szeptember 6.

Szerintem en ezt elbaltaztam. Nagyon szaraz a testemen a bör, es mar sokmindent kirpobaltam, többek között ennek a termeknek a tusfürdöjet is, de sajnos azzal sem voltam huha megelegedve.
Ennek a hatasa, valamivel jobban meggyözött, de mivel nem szeretek kenekedni, ezert ez kifejezetten nem a kedvencem. Iszonyatosan nehez kenni, nehezen is szivodik be, meg reggel is ereztem magamon a ragacsos erzest. Sajnalom hogy a nem a tej valtozatot vettem meg... es raadasul nem volt 200 ml-s kiszereles, es ezert mondom egye fene jöjjön a 400-as. Ahh nem kellett volna... Nem baj, majd a ferjemet is bevetem, hogy minel elöbb elfogyjon.
Amugy puha bört eredmenyez, de eröteljesen kell "gyurni".