vikooo

Regisztráció dátuma: 2018. január 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Joico K-Pak Sampon

Joico K-Pak Sampon
2020. január 31.

Karacsonyra kaptam ajandekba az egesz szettet, balzsammal, es pakolassal együtt.
Sajnos a hajvegem ugyanugy szaraz töle, semmit nem javitott az allagan. Plusz meg raadasul hamarabb is zsirosodik.
Elhasznalom, de biztosan nem veszem ujra.

Kérastase Resistance Masque Thérapiste

Kérastase Resistance Masque Thérapiste
2020. január 18.

Hosszu evekig mostam a hajam egy natur termekkel, ami odavagta azt.
Ez a cucc meg neha az olaplex3 beiktatasaval sikerül lassan visszaallitani az eredeti allapotot.
A munkatrsaim masnap eszrevettrk h tükörfenyes a hajam. Mitöl????🤷🏻‍♀️🤣
Szerintem jo cucc, csak iszonyat draga.

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2020. január 18.

Update 2020 januar 18
Kicsit hanyagoltam mostanaban, mert mindig sietek es nem erek ra ... hiba volt. Tegnap raertem es megint csodalkoznom kell, h mennyivel selymesebb a hajam ennek a termeknek a hasznalata utan. 💜
Na akkor annyit, h ez az elsö termek evek ota aminek abszolut van hatasa. Hozzateszem rendesen szalkas, szödzös hajam van. Vasalas nelkül sajnos nem tudom kiengedve hordani, mint a vattacukor.:/ mar minden drogerias sz@rt rakentem, illetve a termeszetes mindenfele olajokat is kimeritettem mar.
Mar gondoltam ra, h be kellene szerezni egyet, de mindig elmaradt, aztan ma veletlenül kiböktem egy boltban (küldöldön), kb 7000 ft-nak megfelelö összegert. Mondom beruhazok, meglatjuk.
Meg csak egy hasznalaton vagyok tul, de mar a lemosasnal ereztem, h sokkal puhabb a hajam.
Aztan amikor kezdtem megszaritani nem hittem a szememnek... hihetetlen.
Kivancsi vok a tovabbi hasznalatra. Szerintem ujravevös lesz. :)