viktoriacsoke

Regisztráció dátuma: 2013. február 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. február 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 16 eladás
Megnézem

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2016. október 25.

Az előző Catrice alapozómat nagyon nem szerettem, pattanásokat okozott de azt már kiárusításon szereztem be, nem vesztettem sokat de emiatt nem nagyon mertem a márka alapozói felé nézelődni. De mivel a camouflage korrektorokat mindkét típust nagyon imádom és a púdereket is mikor megláttam ezt a pipettás kiszerelést úgy gondoltam adok neki egy esélyt hát még hogy az én halál fehér bőrömre is volt árnyalat.
Nem csalódtam, számomra kifejezetten erősnek tűnik a fedése, nem irritálja a bőrömet, illeszkedik a színe, imádom a kiszerelését.
Nem tudok belekötni, még a nap végén is épen van, nem kell hozzá korrektor és nem ül be a ráncokba esetleges sebekbe, egyszerűen imádom.

Nivea Double Effect Eye Make Up Remover

Nivea Double Effect Eye Make Up Remover
2015. február 1.

A legjobb termék amit vízálló sminkekhez csak használni lehet, nem hagy olajos érzetet és nem is csípi a szemet, teljesen eltávolít mindent a szemről.

Moyra Gel Look Körömlakk

Moyra Gel Look Körömlakk
2015. január 30.

Elég sok árnyalatom van már belőle, a sötét árnyalatok már egy rétegben tökéletesek de a világosak két rétegben tökéletesen fednek, elég tartósak, gyorsan száradnak és nagyon szép árnyalatokban kaphatóak.