vitezviki

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció
2020. május 16.

Nagyon sokáig vadásztam C-vitaminos szérumra, és valahogy ez mindig elkerülte a figyelmem, de a múltkor végre megvettem. Az illata kellemesen citrusos, egy héten kb 3-4-szer szoktam este alvás előtt felvinni, reggelre puha lesz a bőröm. A szem alatti elvékonyodott bőröm már kevésbé olyan sötét mint volt. Egy valamit nem szeretek benne, az pedig a ragacsos érzet amit hagy maga után, csak órákkal később szívódik be teljesen, ezért is szoktam inkább este felvinni.

update: hónapokkal később újra elkezdtem használni, már a második üvegcsét vettem, és úgy vettem észre, nagyon sokat segít a pattanás utáni pigmentfoltok eltűntetésében, amivel mostanában meggyűlik a bajom rendesen. A ragacsos állag még mindig megvan, de nem vonok le miatta csillagot, mert nagyon örülök, hogy végre van ami segít a bőrömön.

Balea Schönheitsgeheimnisse Olajos Testradír Holt-Tengeri Sóval

Balea Schönheitsgeheimnisse Olajos Testradír Holt-Tengeri Sóval
2020. május 5.

Kicsit arra emlékeztet mintha fürdősóval próbálna radírozni az ember, az illata is arra olyasmi. Próbáltam egész testre használni, de kellemetlen módon csíp, főleg ha van valahol egy heg vagy seb, azt aztán nagyon tudja marni, vigyázni kell vele. Az egyetlen ami tetszik benne, az az olajos réteg, ami segíti a bőrömnek a hidratáltságát megtartani. Nem szívesen használom ezt, általában alig várom, hogy lemossam. Elhasználni el fogom mostmár, ha egyszer megvettem ennyi pénzért, de újra biztos nem veszem.

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2020. május 5.

1 hónapja használom, a szempilláim hosszával eddig se volt gond, inkább a dússágukkal volt csak most, mivel a lash liftingem után nagyon sűrűn kezdtek el kihullani a szempilláim. Az egyik szememen észrevettem, hogy még az átlagnál is hosszabbak most a pilláim, a másik szememen viszont nem látszik semmi. Dúsabbakk lettek kicsit, gondolom mert gyorsabban nőnek, de ezt nem feltétlen ennek a szérumnak adnám be.