vrgbtt

Regisztráció dátuma: 2014. július 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Vaseline Lip Therapy Rosy Lips

Vaseline Lip Therapy Rosy Lips
2016. december 16.

Direkt rendeltem Angliából, mert nagyon ajánlották. Jó illata van, szép színt ad a számnak és tartós is. Óvatosan kell vele bánni, ha sokat/sokszor viszek fel belőle, hajlamos "összecsomósodni"
Nagyjából egy hete használom, napi többször és nagyon tetszik. Megérdemli az 5 csillagot és kíváncsian várom, hogy a többi verziója milyen ennek az ajakbalzsamnak

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk
2016. november 7.
(!)

Teszelésre kaptam ezt az arcradírt. Volt már korábban is Garnier arcradírom és azok nem jöttek be.
Mielőtt ezt megkaptam volna, pont a TBS teafaolajosát használgattam.
Ez az első olyan arcradírom, aminek imádom az állagát - nekem nagyon nagy gond volt, hogy kb. az összes túl folyékony volt és három pillanat alatt belefolyt a szemembe - és nem utolsó sorban a bőrömet sem irritálja. Szerintem általánosságban elmondható, hogy az arcradírok kipirosítják a bőrt.. na ez nem.
Használat után kellemes érzést hagy maga után, egyelőre szeretem. Mivel alapból nem túl problémás a bőröm, ezért "megelőzés" jelleggel radírozok de abban eddig jó. Jelenleg 5*, de ugye tudjuk, hogy egy ilyen termék sikere csak hosszútávú használat után dől el.

Dove Nourishing Care & Oil Krémtusfürdő Argánolajjal

Dove Nourishing Care & Oil Krémtusfürdő Argánolajjal
2016. november 7.

Véletlenül pottyant a kosaramba a múltkor - na jó, nem.. csak azt szerette volna ha hazaviszem :-)
Az illata nekem is elég erőteljes, de az első két használat után "megbarátkoztam" vele. Valami eszméletlenül jól hidratál, nem irritál és összességében ár/érték arányban nagyon jó. Megadom rá a maximumot, nagyon tetszik