vszidonia

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

eyeNlip Collagen Power Lifting Cream

eyeNlip Collagen Power Lifting Cream
2020. április 16.

Az illata miatt a meglévő négy Eyenlip krém közül ehhez nyúlok a legritkábban. Engem kimondottan zavarnak az illatos kencék. Ezt leszámítva, viszont mást nem róhatok fel neki, de az erőteljes virágillat miatt, amit szinte végig ézek magamon, sajnos le kell pontozzam. A csigás társai, és a lazacos sokkal visszafogottabbak ennél. Az állaga, hatása rendben van, de nem lett a kedvencem.

eyeNlip Black Snail All in One Cream

eyeNlip Black Snail All in One Cream
2020. április 16.

Nyúlós állagú, illatmentes. Röviden ennyi. Viszont nagyon megszerettem. Egyáltalán nem hagy zsíros, fénylő réteget, azonnal beszívja a bőröm, és én a hidratáló hatásával is teljesen meg vagyok elégedve. A négy Eyenlip krémből ez lett a kedvencem.

Yves Rocher Tisztító Hajápoló Zsíros Hajtövekre

Yves Rocher Tisztító Hajápoló Zsíros Hajtövekre
2020. január 26.

Még csak néhány alkalommal hasznátuk de azt kell mondjam meglepően jó kis cucc. Tinédzser lányom haja három nap után hajmosásért kiált, a töve tocsog, a vége jól néz ki, de nyilván nem szeret így mutatkozni. Csütörtökön mosott hajat, és most vasárnap van. Nem akart hajat mosni. És nem is kell még. Én is kipróbáltam, és nekem is hasonló a tapasztalatom. A használata sem ördögi, kissé agyagos kinézete van, bemasszírozzuk a fejbőrbe, néhány perc után öblítés, samponozás. Ennyi. Egyenlőre megy az öt pont.