vszilvia

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dr. Immun 25 Gyógynövényes Hajsampon

Dr. Immun 25 Gyógynövényes Hajsampon
2020. október 18.

Eddig háromszor mostam vele hajat, így a hajhullás csökkenéséről még nem tudok nyilatkozni, de gyönyörű ragyogó, egészséges kinézetű a hajam tőle. Az első mosás után többen megdicsérték, hogy milyen fényes a hajam. Remélem a hajhullást is megállítja:-)

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém
2020. április 20.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, harcolok a tág pórusokkal és fekete pöttyökkel. Eddig nem sok hatását veszem észre, de mindennapos használatra még az én extra zsíros bőrömnek is soknak tűnik. Remélem a tartós használat segíteni fog.

Update 2020.04.20. : a krémet akkor letettem, mert nem éreztem hatását. Tavasszal mindig kipattog a bőröm, most sem úsztam meg. A járvány miatt nem nagyon mozdulok ki, elővettem hát ezt a krémet és igen meglepődtem, mert egy nap alatt látványos javulást hozott. A pattanások húzódnak szépen vissza. Szárítja a bőröm, kell a hidratálás, de most nagy segítség volt számomra, ezért jár a plusz egy csillag.

Taft 7 Days Volumen Hajformázó Balzsam

Taft 7 Days Volumen Hajformázó Balzsam
2018. március 22.

Nem is tudom, lehet, hogy én használtam rosszul... az tény, hogy jobban megmarad a formázás a hajamban, de a frissen mosott hajba bemasszírozva, mintha tömény zsírt kennék rá. A selymesség és fény sem az igazi. Nekem ez most csalódás volt.