vszilvia

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Taft 7 Days Volumen Hajformázó Balzsam

Taft 7 Days Volumen Hajformázó Balzsam
2018. március 22.

Nem is tudom, lehet, hogy én használtam rosszul... az tény, hogy jobban megmarad a formázás a hajamban, de a frissen mosott hajba bemasszírozva, mintha tömény zsírt kennék rá. A selymesség és fény sem az igazi. Nekem ez most csalódás volt.

Eucerin Dermopurifyer Aktív Szérum

Eucerin Dermopurifyer Aktív Szérum
2018. március 11.

Nem ezt a terméket akartam megvenni, hanem a bőrmegújító szérumot, de rohantam és véletlenül ezt kaptam le a polcról. Őszintén szólva nem bánom, nekem már alig egy hetes használat alatt is sokat javított a bőrképemen. Hiába múltam el negyven, küzdök a pattanásokkal és sokszor olyan egyenetlennek éreztem az arcbőrömet, BB krém nélkül már nem lépek utcára. Nekem ez a szérum meglepően "kisimította" a bőrömet, szebbnek látom mindenféle kence nélkül is. Az tény, hogy a nap végére fénylik az orrom egy kicsit, de egye fene, ha emellett sokkal tisztábbnak látom a bőrömet, mint valaha :-)

Isana Young S.O.S. Anti-Pickel Patches

Isana Young S.O.S. Anti-Pickel Patches
2018. február 27.

Időnként meglepnek még piros, gyulladt pattanások és egyetlen éjszaka alatt is nagyon sokat javít rajtuk. Örültem, hogy rátaláltam, még ha nem is éppen az én korosztályom a célzott ennél a terméknél :-)