vzsm02

Regisztráció dátuma: 2014. október 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. október 28.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Jennifer Lopez Still

Jennifer Lopez Still
2020. április 3.

Itteni vélemények alapján rendeltem. Nagyon szeretem a teás illatokat, elsősorban az ígért tartóssága miatt tettem egy próbát. Rajtam az elején tényleg légfrissítő illata van, ezért nagyon szomorú lettem, mert,- ugye- 50 ml-t nem két nap alatt használ el az ember. Amikor leszárad, nekem akkor is elég virágos marad, de sokkal kellemesebb illat. Rajtam nem extra tartós, mondjuk maximum 3 óra, az első 20 percet leszámítva hordható illat, de nem fog gyorsan fogyni. Kicsit csalódtam, de látatlanban vettem, sajnos nem lett az én illatom.

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP
2019. október 16.

Nagy szerelem, sajnos a tartóssága már nem az. Az illatvilág abszolút nyerő nálam, könnyed gyömölcsös, kicsit virágos, nem tolakodó, kedvenc tavaszi-nyári parfüm. Ha tovább érezhető lenne adnám a maximális értékelést, így mínusz 1.

Guerlain Shalimar EDP

Guerlain Shalimar EDP
2019. október 16.

A története csodaszép, az üvege igényes, ámulatba ejtő, a varázsa megragad, amíg ki nem fújom. Nagyon nyanya- illat nekem, rajtam borzalom. Ez nem az a titokzatos, elbűvölő Kelet. Guerlaintől maradnék a Le petit robe noir-nál, az nekem való, ez nem, hiába a legenda, sajnos nálam nem nyert.