wineherd

Regisztráció dátuma: 2013. április 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. április 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Garnier Fructis Oil Repair Intense 3in1 Többfunkciós Hajpakolás

Garnier Fructis Oil Repair Intense 3in1 Többfunkciós Hajpakolás
2018. július 11.

Hát ez marhajó!
Száraz hajón használva nekem nem tetszik, mert lassan szívódik be, addig ragacsos kicsit a hajam. Hajmosás után, törölközőszáraz hajra téve viszont isteni puha lesz a hajam száradás után! Egy nagy részen nagyon töredezik a szőkítéstől, mindig szálkás volt, de ezt rátéve mintha semmi baja se lenne a hajamnak.. :O

Miss Rose Matte Lipstick

Miss Rose Matte Lipstick
2018. május 24.

Online rendeltem belőle, a Hannah, Orchid és Times Square árnyalatokat. Hát, isteni jók. Én soha nem viselek rúzst, mert nem szeretem a tapadós érzetet a számon, amivel mindig vigyázni kell, hogy a helyén maradjon, vagy hogy ne üljön bele a "szájráncaimba", ami utána világosabb csíkok lesznek benne. Hát ezzel a rúzzsal ez nem történik meg. Nem szárít. Érezni, hogy van ott valami, de nem nehéz, inkább színez. Nagyon jól pigmentált, gyönyörű, különleges színek közül lehet választani. Ennyi pénzért pedig duplán megéri. A csomagolása jobb fajta műanyag, nem ócska kinézetű, szuper formájú, bár ez másodlagos.

Ben Nye Visage Luxury Powder

Ben Nye Visage Luxury Powder
2018. május 6.

nagyon túl van árazva.
de szinte teljesen ugyanezekkel az összetevőkkel replikája aliexpressen 400 ft. :)